Solidarna Polska nie interesuje dziennikarzy

Redaktor Obywatelski4

Portal 300polityka.pl opublikował ciekawe zdjęcie. Podczas pewnej konferencji prasowej na której obecni byli Zbigniew Ziobro i Patryk Jaki, praktycznie nie było dziennikarzy. Czy to zły sygnał dla tej partii? 

Bez wątpienia jest to efekt przesytu konferencji prasowych organizowanych przez partię Zbigniewa Ziobry. Nie można bowiem uprawiać polityki pod depesze schodzące z PAP, czy każde gorące wydarzenie w kraju.

W budowaniu wizerunku i tożsamości trzeba mieć umiar. To jedna sprawa. Druga, to pytanie, czy poprzez konferencje prasowe odnoszące się do każdego tematu: Sanok, sport, pieniądze unijne itd można utrwalić w oczach wyborcy wizerunek partii „jakiejś”?

Jednak nie nam, należy na to pytanie odpowiedzieć a liderom SP.

lz 

 1. | ID: 32a1eb37 | #1

  Partia „Jakaś” nie interesuje media. Partia musi mieć niezwykle mocne osobowości, następnie mocne tematy i atuty w rękach i nie może nadużywać ludzkiej cierpliwości.Mam wrażenie,że SP już się „wypaliła” ,wręcz dogasa. Liderzy muszą używać rozumu.

 2. swojak
  | ID: e575e62d | #2

  Media zainteresują się jak wymyślą jakiś ciekawy news o Kaczyńskim,pis,o.Rydzyku.I druga sprawa dopuki jest kasa z posłowania i europosłowania a póżniej do Piechocińskiego,tworzonej partii pod żyrandolem?? .Oj żyło się kilka lat dobrze bez zobowiązań konferencyjki,media niektórzy z Was dali się wpuścić w maliny może i dobrej intencji,obronie kolegów.Proszę zobaczyć kiedy ostatni raz był w mediach dr Migalski z PJN,a jak wychodził z PIS biegał od studia do studia.Czyżby przestał być politologiem???

 3. Ozi
  | ID: 2c6a769f | #3

  O konwencji SP NGO nie napisało, bo i dlaczego?.Zdjecie wyciągnęło!! Pogratulować umiaru i obiektywizmu redakcji.
  Kto teraz na topie?? Jest jeszcze Koralgol i Stefek Burczymuch im też mozna z lewa i prawa.
  Ireno, troszkę melisy i stres minie,a spokój mocno wskazany!!!!

 4. | ID: 32a1eb37 | #4

  @ P.Ozi ! Przyznam się,że lubie zioła.Herbatki są zdrowe.Staram się zachować spokój,tym bardziej,że pan Ziobro wykonał sporo pracy, w kierunku uzdrowienia Państwa,co potrafie docenić Ale wiem tez,ze media sa w obcych rekach.Relacjonują co chcą i jak chcą. Więc czekajmy.Ale mam wrazenie,ze SP na cos czeka.

Komentarze są zamknięte