Subiektywny przegląd tygodnia: Tak smutno patrzeć na sędziego Tuleye, a w Opolu rządzi SLD!

Redaktor Obywatelski7

Jak i dlaczego Sojusz zamierza walczyć o wyborców w Opolu? Co robił Czarnecki z Protasiewiczem w Brukseli? Zaczyna mi być coraz bardziej szkoda sędziego Tulei… Zbigniew Ziobro to nie człowiek na zaczepki! 

Z Opola

 

Podobno SLD przymierza się do walki o dobry wynik w wyborach samorządowych. Twarzą tej przymiarki ma być radna Małgorzata Sekula. Twarz wspaniała, pogodna, ciepła spokojna. Idealnie, aby nie zrobić dobrego wyniku.

Żartowałem! Oczywiście twarzą będzie poseł Tomasz Garbowski z czego się bardzo cieszę. Dlaczego? Gdyż wiem, że nie można dwa razy powtórzyć dobrego wyniku, jeżeli za pierwszym razem się przegrało…

Na listach ma zabraknąć poczciwego, leciwego Lucjusza Bilika, który radnym jest chyba od szesnastu kadencji. To będzie wielka strata dla rady i dla miasta. Przecież on tak kocha Opole.

Nadeszły bardzo smutne dla nas czasy: prezydent Zembaczyński od początku stycznia nie napisał nic na swoim blogu…

Tymczasem coś się sypie w Solidarnej Polsce! O tak. Poseł Jaki poirytował się tym, że radna SP w Sejmiku Teresa Ceglecka-Zielonka poparła budżet województwa! I co teraz będzie? Czy była pani poseł będzie stawiać się młodemu Jakiemu i kto na tym zyska a kto straci? Obstawiam, że radna Zielonka.

Mamy swoją interpretację dyskusji dotyczącej rozbudowy galerii Solaris w Opolu. Uwaga: jest dość drastyczna, bo obnażą intencję wielu polityków. 

Z Kraju 

 

Ktoś wysmarował czymś drzwi biednemu sędziemu Tulei. Szczerze mówiąc, to robi się coraz bardziej żal tego człowieka i piszę to na poważnie. Stracił chłopina stołek rzecznika sądu i zabrali mu służbową komórkę. To musi boleć! Koniec wysyłania smsów konkursowych na koszt państwa.

Spójrzcie jakie sędzia ma smutne oczy. Ona nie kłamią, on cierpi. Brrrr! Media głównego nurtu robią z niego tak wielką ofiarę nagonki zorganizowanej przez opozycję, że sam zaczynam w to wierzyć!

Premier pojechał w Dolomity a prezydent w Tatry. Każdy wychwalił swoje, tyle, że Tuskowi się dostało, że woli włoskie pagórki zamiast polskich. Cóż, każdy widzi co woli premier, bo jakby mógł to by z kraju już dawno zwiał. Podobno uciekanie do Brukseli, gdzie jego żona, zamiast kartofli na obiad, będzie robić mule.

Podobno przy mulach Jacek Protasiewicz(PO) z Ryszardem Czarneckim(PiS) dogadywali zmianę ordynacji wyborczej. Obydwaj zaprzeczają, jednak zdradzili ich koledzy z partii i plamy po sosie na krawatach.

Piechociński chciał aby Solidarna Polska połączyła się z jego ludową partią. To mu się Ziobro odgryzł! Wyzwał PSL od aferzystów taśmowych i tyle! I widzisz Janek, po co Ci to było?

Ale coś tam się udało Jankowi bo PJN łyknął przynętę i już tworzone są zespoły PSL-PJN które będą razem pracować, czyli razem taśmy produkować.

 

autor: Łukasz Żygadło 

 

 1. | ID: 0570f70a | #1

  Dania urozmaicone.Ale które mozna skonsumować? Aby sie nie zatruć.A ile złotych w konkursach sms-owych wygrał pan sedzia , a ile podatku od wygranych wpłacił do budzetu panstwa?Albo inaczej, ile forsy wyciagnał z kasy panstwowej? p.Teresie trudno było oprzeć się w głosowaniu na Tak nad budzetem wojewódzkim. Wzięła przykład z Ewy Wachowicz,która nie odmówila posługi , dawnej władzy.Taka kobieca ułomność. Młody poseł nie rozumie.? Blog prezydenta zostanie wkrótce zapełniony wpisem pt”,Co by było, gdyby” Co do wygranej SLD w wyborach samorzadowych, to naprawde kandydatami muszą być Nowe Twarze.I to cała lista wyborcza powinna być Młoda,Mądra,Miła, a nader pracowita. Motto: Lenie -nie kandydować!!

 2. Jarek
  | ID: 11376c7f | #2

  Ten Żygadło to ma poczucie humoru – to trzeba przyznać ;)

  Dobre. Może razem nakręcimy „American Pie 9”

 3. Pracownik
  | ID: 0f8cdb88 | #3

  http://mlodziprzedsiebiorcy.com.pl/

  Pan Chmielowski – młody liebarało komuch zaczęca aby być złodziejem prywaciarzem. Chmiel wsławił się w tvp info „młodzież kontra” jako persona broniąca rękoma i nogami wyzysku i kapitalizmu – co było słychać po jego ułomnych pytaniach.

  Pan Chmielowski widocznie w życiu nie pracował fizycznie i nie ma szacunku do ludzi pracujących fizycznie – jest typowym dzieckiem układu pookrągłostołowego,a Mazowiecki to zapewne jego idol

  p s pewnie nawet nie wie ile wynosi najniższa krajowa

 4. Młody Pracownik
  | ID: 0f8cdb88 | #4

  Następny młody liberalny lewak komuch broni prywaciarzy złodzieji- wstyd mi za takich ludzi w moim wieku- WSTYD I HAŃBA za młodych którzy nie szanują pracowników fizycznych.

  http://www.youtube.com/watch?v=aTy5oQDnLb0

  BRAWO ZIĘTEK ! – MŁODY LIBERALNY LEWAK TYLKO CIOTE Z SIEBIE ZROBIŁ

  W Czechach najniższa krajowa wynosi mniej niż w Polsce ,ale mało który prywaciarz ją płaci bo tam społeczeństwo jest proaktywne i nie pozwoli sobie na wyzysk. W Czechach starsze Panie w kioskach m.in. zarabiają tą najniższą. Czechy to już państwo zachodu ,a nas Litwa przegoniła w poziomie życia. My dalej na wschodzie.

  Dopóki nie rozliczymy kapitalistycznego układu pookrągłostołowego mającego na celu wyzysk pracownika i wyganianie go do pracy za granicę

 5. Młody Pracownik
  | ID: 0f8cdb88 | #5

  Ziętek i Kukiz (po rawej od Ziętka)

  17 grudzień 2012
  Wystąpienie Bogusława Ziętka podczas demonstracji związków zawodowych w Katowicach

  Ziętek mówi wyraźnie „NIECH NAS W KOŃCU ZACZNĄ SZANOWAĆ”

  Szanuję go bo szanuje pracowników ,a liberało komuna pookrągłstołowa tylko opluwa Polskiego Pracownika

 6. Młody Pracownik
  | ID: 0f8cdb88 | #6

  http://www.youtube.com/watch?v=vFv8VH0p9h4

  Ziętek i Kukiz (po rawej od Ziętka)

  17 grudzień 2012
  Wystąpienie Bogusława Ziętka podczas demonstracji związków zawodowych w Katowicach

  Ziętek mówi wyraźnie „NIECH NAS W KOŃCU ZACZNĄ SZANOWAĆ” , mówi o „elastycznym czasie pracy”

  Szanuję go bo szanuje pracowników ,a liberało komuna pookrągłstołowa tylko opluwa Polskiego Pracownika a szanuje wyzyskiwacza prywatnego któremu wiecznie i ciągle mało- no bo 2 samochód synowi trzeba kupić ,a córka dom jednorodzinny musi mieć.

 7. Młody Pracownik
  | ID: 0f8cdb88 | #7

  Ziętek i Kukiz

  Relacja z manifestacji przed Śląskim Urzędem Wojewódzkim – 17 grudnia 2012

  http://www.youtube.com/watch?v=zm87XxbZf5o

Komentarze są zamknięte