Czy katolik może być lwem?

Niezależna Gazeta Obywatelska14

Znowuż się podniosą głosy buntu, pełne zgrozy i obrazy, jakże można pisać o takich rzeczach… Znowuż zmartwione o ducha katolickiego komentatorki, które rychle rzucają komentarze pod różnymi artykułami, będą głosiły hasła pełne miłości, tolerancji, pojednania.. I znowuż powoływać się będą one na Jezusa i ducha katolickiego, wzywając każdego „radykała” do bycia bardziej otwartym. Felieton ten, dedykuję więc wszystkim tym, którzy łapią się za głowy, gdy ktoś przy nich ośmiela się krytykować kogokolwiek.

Bywa tak w naszym zdemokratyzowanym społeczeństwie, że ludzie, którzy na co dzień żyją jak poganie, raz do roku mówią pełnym troski głosem „katolika”. Głosem tym nie przemawiają, gdy dyskusja zapędza się na sprawę aborcji, ani nie przemawiają jasno przeciwko in vitro.. Nieraz nawet głosują za tymi zbrodniami. Ale przychodzi ten cudowny czas wigilii, kiedy otwierają się oczy wszystkim letnim katolikom, i gdy widzą swoich współbraci, którzy cały rok walczą z diabłem i mocami ciemności, i wtedy czują potrzebę stanięcia w obronie.. szatana. No bo kto to widział, by upominać prostytutkę (nawet słowami Pana: Idź i więcej nie grzesz!)? Kto to widział, żeby napominać pederastów, czy lewaków? Czy to w ogóle katolickie, gdy ktoś nas upomina? Wedle Kościoła „Otwartego” – Nie. Wedle ideologii Kościoła otwartego, wszystko co zboczone, chore, głupie, diabelskie, okultystyczne, czy sponiewierające człowiekiem, ma prawo być chronione. Za szczyt antykatolicyzmu i antychrześcijaństwa, takie osoby uznają to, że ktoś pisze o czymś, o czym katolik powinien każdego dnia alarmować. Żeby zmanipulować obraz owych działaczy katolickich i narodowych, letniaki -nazwijmy ich roboczo: katolstwo – wysuwa śmiałe tezy, że przecież Jezus Chrystus był Miłością, że nie potępiał grzeszników, ale z nimi rozmawiał i ich przytulał, jadał z nimi i w ogóle się bratał ile wlezie z diabłem. Znacie te herezje? Bo ja aż za dobrze…

Wielu ludzi uwielbia widzieć Chrystusa, jako biednego pacyfistę, z pacyfką na koszulce, który przytula każdego i każdego wpuszcza do nieba, o ile ten ktoś nie zabił człowieka (płód to nie człowiek w tej teorii!)… Spektrum grzechu nie istnieje – seks przed ślubem to nie grzech; antykoncepcja to nie grzech; aborcja to nie grzech; in vitro to nie grzech; wspieranie partii lewackich to nie grzech. W tej teorii jednak, jak w wielu heretyckich, mamy spaczony obraz Jezusa Chrystusa – Lwa Judy ze Szczepu Pokolenia Dawidowego.

A przecież nasz Pan, Jezus Chrystus, ma też inne oblicza i to może nawet bardziej naznaczone w historii zbawienia, niż Jezus Przebaczający. Bo zapominają owe katolstwo, że Jezus wybaczy grzechy tylko i wyłącznie wtedy, gdy będziemy ich żałowali. I gdy nie dotyczą one Ducha świętego (bo te są wieczne). Wszak mamy w Biblii opis, który pokazuje zupełnie inne oblicze Chrystusa:

Zbliżała się pora Paschy żydowskiej i Jezus udał się do Jerozolimy. W świątyni napotkał siedzących za stołami bankierów oraz tych, którzy sprzedawali woły, baranki i gołębie. Wówczas sporządziwszy sobie bicz ze sznurków, powypędzał wszystkich ze świątyni, także baranki i woły, porozrzucał monety bankierów, a stoły powywracał. Do tych zaś, którzy sprzedawali gołębie, rzekł: „Weźcie to stąd, a nie róbcie z domu mego Ojca targowiska!” Uczniowie Jego przypomnieli sobie, że napisano: Gorliwość o dom Twój pochłonie Mnie. (J 2, 13 – 17)

Czy to nie przeczy obrazowi Chrystusa, jaki malują nam letniacy? Oczywiście, padają tutaj zawsze słowa, jakobym: „Nie był Jezusem!” – ale wtedy łatwo to zbyć, słowami: „No to też nie mam przebaczać, bo nie jestem Jezusem?” To przeważnie kończy rozmowę.

Zauważmy jedno – ten fragment pokazuje, że Jezus sporządził Bicz ze sznurków i powypędzał ludzi, wywracając stoły. Wyobraźmy to sobie: wszędzie rozrzucone pieniądze, papiery i gołębie, ludzie uciekający i dostający po głowie i tyłkach biczem, który pozostawiał mocne ślady na ciele. Czy wedle ideologii katolstwa, Bóg Jezus Chrystus zachował się.. nie po katolicku? Doskonale wiemy, że gdy choćby mocne słowa padają dzisiaj (a tym bardziej rękoczyny!) wobec bluźnierców, lewactwa i katolstwa, to zaraz wznoszą się głosy, „olaboga, to nie po katolicku! Fanatyzm!”

Więc teraz, skoro okazuje się, że nawet Pan zachowywać się potrafił – rzeklibyśmy na dziś – radykalnie, to czy i na nas taki obowiązek nie spoczywa? Czy ktoś kopnął w tyłek faceta, który sprofanowal święty obraz? Czy ktoś uderzył biczem (choćby słownym) Nergala Darskiego, gdy ten bezceremonialnie rozdarł najświętszą Księgę Słowa Bożego na świecie? Nie.. A wypadałoby użyć naprawdę mocnych słów, mocnych argumentów.

Prześledźmy też z tego fragmentu mały urywek: Gorliwość o dom Twój pochłonie mnie. Jest to fragment zaczerpnięty z księgi Psalmów:

„Gorliwość o dom Twój pochłonie Mnie”(Ps 69, 10)

Jakiej gorliwości wymaga od nas autor tych słów? Co chce Pan powiedzieć? Czy gorliwość opiera się na odwracaniu głowy, gdy ktoś poniża Pana?

Ja rozumiem te słowa tak:

Domem Pana jest nie tylko świątynia, w sensie kościoła – budynku, ale i w formie transcendentnej: Kościoła Matki- Katolickiego. Ma to potwierdzenie w dalszych słowach Chrystusa z tego samego ustępu Biblii, gdy już ich wyrzucił ze świątyni:  (J 2, 18 – 22)

W odpowiedzi zaś na to Żydzi rzekli do Niego: „Jakim znakiem wykażesz się wobec nas, skoro takie rzeczy czynisz?” Jezus dał im taką odpowiedź: „Zburzcie tę świątynię, a Ja w trzech dniach wzniosę ją na nowo”. Powiedzieli do Niego Żydzi: „Czterdzieści sześć lat budowano tę świątynię, a Ty ją wzniesiesz w przeciągu trzech dni?” On zaś mówił o świątyni swego ciała. Gdy więc zmartwychwstał, przypomnieli sobie uczniowie Jego, że to powiedział, i uwierzyli Pismu i słowu, które wyrzekł Jezus.

Czy zdają sobie sprawę katolstwo letnie, że Chrystus każe im Chronić Swój Kościół? Z papieżem na czele? Wątpię. Nawet jeśli znają ten cytat, omijają go, jakby nigdy nic.

A tymczasem, my mamy być twardymi wojownikami Prawdy! Gdy trzeba, mamy być jak Jagniątka, niewinnie skazani idziemy na śmierć w milczeniu (jak jest powiedziane w 53 rozdziale Księgi Proroka Izajasza, w 7 wersie:

Dręczono Go, lecz sam się dał gnębić,

nawet nie otworzył ust swoich.

Jak baranek na rzeź prowadzony,

jak owca niema wobec strzygących ją,

tak On nie otworzył ust swoich.

Czasem mamy być jak Lwy walczące, odważni w głoszeniu Prawdy i niezłomni w tym (Apokalipsa rozdział 5 wers 5).

I mówi do mnie jeden ze Starców: „Przestań płakać:

Oto zwyciężył Lew z pokolenia Judy,

Odrośl Dawida,

tak że otworzy księgę i siedem jej pieczęci”.

 Oczywiście, wśród katolstwa istnieje masę innych błędnych przekonań, które są wyciągnięte z kłamliwego systemu nauczania historii, wraz z indoktrynacją lewicową od dziecka – mam na myśli czarną legendę Inkwizycji, kłamstwa o Krucjatach, fakty o Biblii etc – ale trzymając się wątku, co katolowi wolno, a co nie, zauważyć też można argument wysuwany przez katolstwo, że Jezus to Pan Pokoju, więc nie mamy prawa się ze sobą kłócić. Tedy warto podać cytat z Biblii, który podaję już na zakończenie.

Ewangelia według św. Mateusza rozdział 10, wersy od 34 – 39:

„Nie sądźcie, że przyszedłem pokój przynieść na ziemię. Nie przyszedłem przynieść pokoju, ale miecz. Bo przyszedłem poróżnić syna z jego ojcem, córkę z matką, synową z teściową; i będą nieprzyjaciółmi człowieka jego domownicy. Kto kocha ojca lub matkę bardziej niż Mnie, nie jest Mnie godzien. I kto kocha syna lub córkę bardziej niż Mnie, nie jest Mnie godzien. Kto nie bierze swego krzyża, a idzie za Mną, nie jest Mnie godzien. Kto chce znaleźć swe życie, straci je, a kto straci swe życie z mego powodu, znajdzie je.”

Więc, drodzy bracia:

Głowa do góry i do walki! Pomódlmy się razem modlitwą dla mężczyzn:

Prowadź mnie Panie drogą Prawdy, Honoru, Pokory i Męstwa. Amen!

Autor: Maciej Kałek

 1. OGL
  | ID: d6c13d23 | #1

  Wszystko pięknie i ładnie, ale Głubczyce mają zmartwienia oddolne ,przyziemne. Zejdź na ziemie człowieku i napisz o głubczyckich wałkach POwców.

  Dobra rada – idź do Seminarium. Dziewczyn nie lubisz.

 2. Malkontent
  | ID: 730d0410 | #2

  @OGL
  Drogi OGL Co Ty gościu pieprzysz, czytaj ze zrozumieniem!
  A teraz do tematu. Dobrze napisane tylko idąc za słowami Maxa Kolonki „jakiś gówniarz mówi mi, jak mam żyć”, obawiam się, że ten tekst tak będzie odebrany. :(
  A palantem z Głubczyc nie przejmuj się.
  Pozdrawiam.

 3. Orzeszek
  | ID: d6c13d23 | #3

  „Jak to mówił Święty Łukasz… ”

  No właśnie autor w swoich poprzednich tekstach z mniejszości robi większość.
  To że on jest abstynentem od wszystkiego nie znaczy że każdy ma taki być.

  Hmmm… jak tu ma przybywać dzieci w tym kraju;)

 4. Nocturno19
  | ID: a97ac25b | #4

  Do OGL:
  Przyziemne oznacza, że mam pisać o… czym? Nic aż tak strasznego się nie dzieje, poza okresem wyborów, gdy romów PO przekupywało.
  Poza tym – lubię dziewczyny, a nawet od 3 lat z jedną chodzę. Potrafię budować szcześliwy związek, więc prosze nie wciskać mi dyrdymałów. To samo dotyczy Orzeszka:
  Piszę jako katol do katoli. Jak jesteś katolem, to tym bardziej masz obowiązek tego przestrzegać. Czystość przed ślubem to cnota, seks przed ślubem i antykoncepcja to grzech, a grzech prowadzi do piekła. Tu nie ma demokracji. Kościoł jest autorytarny.
  Abstynent.. abstynent od seksu? Przecież to nie jest pierwsza i najważniejsza potrzeba, by chuć zaspokoić! Brzydzę się takimi słowami. Nikt z waszej dwójki nic nie odniósł się do materiałów, za to doszło do czystej dozy obrażania mnie.

  Malkontent:
  Dziękuję za słowa otuchy, a radę biorę do serca :)

 5. Anonim
  | ID: 230ee8f5 | #5

  „Nic aż tak strasznego się nie dzieje, poza okresem wyborów, gdy romów PO przekupywało.” Jakich romów – zwykłych żuli.

  Ty nawet nie wiesz co się wokół ciebie dzieje !

  Zniszczona droga na Kochanowskiego, pozamykane szkoły, NIK a wycinka drzew, rozkradanie szpitala, kosmiczne okręgi wyborcze, brak obwodnicy, kłamstwa o inwestorach, fałszowane wybory przez PO, złodziejstwo – parkomaty, PUSTY NIEZAGOSPODAROWANY RATUSZ, stan PKSu, Bomba pod sądem, głośne zatrzymanie głubczyckiego mafiosa,Nepotyzm i synekury, zatrudnianie w urzędach etc.

  Sama ilość tematów i ilość wpisów świadczy o tym że w Głubczycach dzieje się nawet więcej niż w Opolu.

  2 lata temu jeden czarny w waszym kościele powiedział : „W polityce trwa wojna dwóch prawic”

  Nie wiem kim ta druga prawica niby miałaby być – PO . Przecież ta partia ma rodowód PZPR. Gratuluję ułomności czarnemu.

  „Andruch” napisał kiedyś że są Pasterze i Pastuchy. AMEN

  @Nocturno19

 6. Anonim
  | ID: df6505c9 | #6
 7. kajtek
  | ID: f7910e9d | #7

  Minęło trochę czasu i po zastanowieniu sie, można powiedzieć tak.
  Kreowany tu M.K. w okresie Świąt Bożego Narodzenia, zamieszczał jątrzące, obraźliwe dla chrześcijan treści. Nawet w opisach Postaci Pana Jezusa Chrystusa. Tak Chrześcijanie nie robią. Wynika z tego, że jest pretorianem, delikatnie napiszę…. inaczej wierzących, stosujących na całym świecie a szczególnie teraz w Polsce, System wyławiający przeciwników Semitów., wytwarzając Anty, nawet jak ich nie ma. Pokazała co może Gazeta wyborcza zamieszczając karykaturę Godła Polski, gdzie narysowano nawet … świński ogon….i nikt nie został ukarany za obrazę symboli Polski….
  Szczególnie widać to teraz w Polsce….. z baardzo atakującą nas Polaków mniejszością.. Charakterystyczną cechą tych narosłych nagle ataków jest język; prostacki, często wulgarny , noszący cechy nienawiści.
  Z pewnością MK, jest używany, jako młody narybek, piszący bez zahamowań kulturowych.
  Spotykam sie z tym od siedmiu lat. Myślę, że również w tym celu została założona ta Witryna., zwłaszcza po kilku „wpadkach” Programu Ochronnego, kontrolującego piszących tu.
  Zacząłem pisać w NGO, zachęcony rzekomym tworzeniem Listy Powstańców Styczniowych.
  Teraz zrozumiałem o co chodzi. W Powstaniu brali również udział Żydzi zamieszkujący zabór rosyjski.
  Tym sie chwalą instytucje Izraela. A NGO, po prostu zamierza powiększyć taką Listę……….
  Niestety, wszystko ma dwie strony……….. Równie częste są zapisy Zdrady Żydów i działanie na rzecz zaborców. Ale tu siły mniejszościowe … piszą Historie od nowa , jak to jest pisane…….
  I znane fakty piszą w odwrotności zapisanych historycznych relacji……..
  Raz puszczona Informacja , zwłaszcza teraz w Internecie. Wkrótce żyje swoim Nowym Żuciem i fałszywie opisanej niby Historii Prawdziwej, nikt nie odkręci……….
  I na to liczą organizatorzy Systemu. Pokazane jest to w izraelskim filmie „Zniesławienie”

  http://www.youtube.com/watch?v=4NkjI8k9-6E

  Jak zajrzałem film zakazany, wycinany na YouTubie.

  Nie chcę drążyć tematu.
  Moje spostrzeżenia wysłałem do Episkopatu Polski i Diecezji Opolskiej.
  Należy tylko zaznaczyć, że mniejszości narodowe , mają w Polsce pełen zakres Praw Obywatelskich.
  Zapominają ? jednak, że stanowiąc znikomy procent ludności Polskim, nie powinni nami rządzić ani poniżać nasze tradycje, obyczaje, Religię. Polska zapewnia mniejszościom bardzo dobre warunki życia w naszej Ojczyźnie – Polsce, gdzie Suwerenem jest Naród Polski.

 8. Nocturno19
  | ID: a97ac25b | #8

  Jeszcze raz powtórzę – nic aż tak strasznego się nie dzieje. Jeśli anonimie widzisz jakieś rozbieżności między faktami, a słowami polityków, co wskazywałoby na afery w OGL, to pisz o tym. Ja niestety nie mam żadnych danych na temat rzekomych nieprawidłowości, więc nie będę na siłę wymyślał faktów, czy robił zabiegów rodem z Gazety Wyborczej, gdzie podejrzenie jest już faktem popełnienia przestępstwa.

  Co do kajtka. Nie odpowiadam na takie prymitywne zaczepki jakie Ty stosujesz, ale zrobię wyjątek Powiem ci jedno – w takim razie ks.Piotr Skarga to dla Ciebie musi być straszliwy cierń w oku. I powiem ci drugie – nie odniosłeś się ani slowa na temat podanych cytatów, co pokazuje jeno, jak populistyczny charakter ma twoja wiedza odnośnie katolicyzmu i Dumy. Dla Ciebie Duma to Arogancja, Odwaga to Pycha, Honor to bałwochwalstwo, Mężność to Mordowanie… Jesteś płytki, a ja na płytkich nie tracę czasu.

 9. kajtek
  | ID: f7910e9d | #9

  Duma w twoim wykonaniu to śmieszność młodzika. Zero refleksji.

  Nie używasz języka księdza Skargi. W okresie Świat nie pisze się jak ty. Trzeba z domu wiedzieć , co , kiedy pasuje. Czy jest Godne.

  LUDZIE SIĘ CIESZĄ. Są pozytywnie nastawieni.

  Widać były ci obce i pisałeś podłe rzeczy celowo.

  Polacy bardzo dobrze wiedzą co znaczy Dziedzictwo Przodków BÓG – HONOR – OJCZYZNA.

 10. Nocturno19
  | ID: a97ac25b | #10

  Widać nie czytasz moich wypowiedzi i omijasz co ci pasuje. Powtarzam – nie odniosłeś się absolutnie do cytatów jakie podałem. Jesteś wrzeszczącym na cały regulator populistą. A ja wiem, czemu to robisz – ktoś ci udowodnił, że Chrystus może karać za grzechy i że potrafi ze złości spuścić łomot. Tobie nie pasują te cytaty. Te fakty. Jezus to osoba, i on ma emocje i on czuje gniew. Pojmij to. Ujmujesz mu, gdy określasz go jako stałego w jednej emocji robota do spełniania życzeń i wpuszczania hurtowo do nieba!! Mało tego! Gadasz herezje! Kościół od zawsze mówił wyraźnie: Katolowi wolno się bronić! Wolno bronić ojczyzny, rodziny, życia, niewinnych! Dla Ciebie to już nie, bo to tamto i siamto.. i jeszcze dowalasz, że to katolowi nie przystoi. Taki z ciebie katol, że oficjalne stanowiska Kościoła odrzuca! Pff!

  Nie używam języka Skargi? Masz rację, kajtku. Jestem bardziej miły w słowach. Skarga by wszystkich od prostytutek, zdrajców, heretyków i sekciarzy nazwał prosto i w skrócie, po prawdzie! W okresie świąt w sprawie, ktora dotyczy wydania świątecznego – jak już pisałem, ale jak to ty – nie czytałeś – można o takich rzeczach pisać i nie mam sobie nic do zarzucenia. Mojego wychowania proszę się nie czepiać, drogi panie, bo nic pan o mnie nie wie.

  Nazywa Pan tę dumę śmiesznością młodzika i zero refleksji.. śmieszny Pan jesteś. Weterani którzy przeżyli Powstanie czuli Dumę w wieku jeszcze młodszym niż ja, a potem to ona ich pchnęła do walki z okupantami. Ta sama duma. Duma, którą Pan gasi. Duma tylko w okresie wojny, to żadna duma. Ona musi być rozpalana szybciej.

  Jacy Polacy? Niech się kajtek rozejrzy – JACY Polacy? Polacy wyginęli! My jesteśmy ich zmartwychwstaniem… Ich młodym pisklęciem feniksa, które dopiero z popiołu powstaje na nowo. Ale Polacy wyginęli. Zabili ich zaborcy, okupanci i represjoniści, co w dodatku do zdrady przez własny naród, doprowadziło do zagłady Narodowców. I tylko tępy historycznie nieobiektywny populista powie cokolwiek, że te pokolenie ma jedną linię do Polaków sprzed wojny! To nieprawda. Na nowo musimy działac, odbudować ducha narodu, pracą u podstaw znowu zaszczepić Polakom Polskę. I Dumę.

 11. Prawda
  | ID: fd85cf34 | #11

  @Nocturno19

  @Anonim

  Muszę zainterweniować co do wypowiedzi Nocturno20 i zapożyczyć fakty Anonima

  Nawet nie potrafisz przeczytać ze zrozumieniem. Kierujesz się typową dla gówniarza BUTĄ i UPOREM. Nie widzisz jak wygląda Ulica Kochanowskiego – jakie kopce – Mercedes C klasy jadąc 60km/h najezdzając na te progi na wstępie już ma uszkodzoną misę.

  „Jeszcze raz powtórzę – nic aż tak strasznego się nie dzieje”

  Co się nie dzieje ??? :

  Zniszczona droga na Kochanowskiego, pozamykane szkoły, NIK a wycinka drzew, Stok w Pietrowicach, rozkradanie szpitala, okręgi wyborcze POd swoich kandydatów, brak obwodnicy, kłamstwa o inwestorach, fałszowane wybory przez PO, złodziejstwo – parkomaty, PUSTY NIEZAGOSPODAROWANY RATUSZ, stan PKSu, Bomba pod sądem, głośne zatrzymanie głubczyckiego mafiosa,zakaz pikiety w obronie szkół, Nepotyzm i synekury, zatrudnianie w urzędach … To tylko z ostatnich 3 LAT

  Ty po kanałach chodzisz. Ślepy głuchy czy jaki czort ?

  Twoja „LWOŚĆ” to chyba głównie w bucowatym uporze się przejawaia

 12. kajtek
  | ID: f7910e9d | #12

  Młody idzie w zaparte. Tworzy własne wzorce Świąt chrześcijańskich. wie lepiej. Dla niego Polaków nie ma, pewnie zmarli na koklusz? Zostali sami Żydzi do których teraz należy Polska. A nas niedobitków poniża , jakbyśmy nie żyli. Dostaje złe Wzorce od swoich Szefów i szaleje. Powstał z popiołów ? Jasna aluzja i aż kipi z nienawiści. A szaleństwo widoczne u tego osobnika rozwija ta Witryna. Widać taki mieli plan.

 13. Nocturno19
  | ID: a97ac25b | #13

  @ Prawda
  ale powiedziałem ci też z pokorą, że skoro widzisz i masz dowody, to pisz artykuły o tym. Powiedziałem jasno, że nie mogę napisać o czymś, o czym totalnie nie wiem – przykładowo (łapiąc konkretną rzecz, byś w końcu pojął) coś, co podajesz:
  Fałszowane wybory przez PO.
  Czy sprawa była? Ty i ja i wielu wie, że była. Tak – to prawda, była afera. Zgadzam się z Tobą, źle się dzieje. ALE pojmij mnie, pojmij że to dobrze o mnie świadczy, że skoro NIE MAM DOWODÓW w postaci nagrań, zdjęć, raportów, nazwisk, zeznań, tedy nie mam prawa – powtarzam – nie mam prawa nawet o tym burknąć!! To się nazywa rzetelne dziennikarstwo. Widzisz na pewno po moich artykułach, że PO nie lubię. I chętnie bym na nich coś znalazł. Ale na miłość matki i dzieciątka, jak nie mam dowodów, to nie będę pisał jak Blumsztajn! Dlatego wybrałem prawicę, bo lewica mnie odpycha TAKIMI właśnie „rzetelnymi dziennikarzami” :/

  Dotarłeś do danych, które np. znakują, ile mają mieć progi w cm, i zbadałeś ile wynoszą? To na miłość boską rób o tym artykuł. A jak nie potrafisz, to zdobądź materiały i wyślij mi je, to napiszę artykuł i dopiszę cb do twórców. Ale na rany Chrystusa, nie wymagaj, bym gdybał i bąkał jakieś dyrdymały bez poparcia dowodami!

  do @kajtka
  Przypominam Ci, że Rzeczpospolita przez 123 lata nie istniała, a zaraz po powstaniu znowu padła pod atakami i do dziś jest gaszona. Nie gadaj mi glupot, że Polacy nie wymarli. Wymarli – to, co dziś widzisz, to dawni pomarszczeni bohaterowie, oraz młode feniksy. Poniżeniem nazywasz nazywanie was – em, Narodowców, czyli NAS – feniksami? to Ty chyba nie wiesz, co to za istota. Nie jestem antysemitą, więc przestań o tych żydach. Co do świąt chrześcijańskich – nigdzie nie tworzę żadnych nowych wzorców. Udowodnij. Poza tym – szefów nie mam. A ty dla kogo pracujesz? Dziadka Poczciwego Jehowca?

 14. kajtek
  | ID: f7910e9d | #14

  Odwrotnie , myślę, że jesteś syjonistą, stąd taka zapiekłość przeciw Panu Jezusowi i KK.

  W prawie 40 milionowym Narodzie jesteś Jedyny, który wie lepiej. Zrodzony przez Kosmos, wszak cały naród Polaków Nie Istnieje?

  Jesteś Jedyny , który zasługuje na prokreacje namnażania genów popiołowych. Dawca genów był Godny? Reszta Odpad?

  Patrz co wygaduje xx Zbieracz Kasy ;Boję się zniedołężnienia. A najbardziej dysfunkcji, o których człowiek nie wie, jak demencja, alzheimer. Te choroby dotykają nie tylko seniora, ale wszystkie osoby, które żyją w jego otoczeniu, często wręcz degradują całe rodziny. W takich momentach pojawia się ostrożnie podejmowany u nas temat eutanazji. Ja bym się nie bał rozpocząć dyskusji na ten temat. Osobiście dopuszczam taki sposób pomocy, bo ja to tak rozumiem – eutanazja to dla mnie pomoc starszym w cierpieniach
  – argumentował szef WOŚP.
  ………………………………………………………….

  Kiedy już poddacie utylizacji starych ludzi, namnożycie się należycie wespół z Nowymi 3 ml. Osadników z Izraela i będzie Judeopolonia?

  Ale pozostaje nadal ważny jeden kanon.Dobre wychowanie. Niestety oprócz diabolicznej wizji braku Polaków w 38 ml. Narodzie, wykazujesz b. złe cechy kindersztuby.

  Wyrażane oponie o Panu Jezusie, wskazują, że jesteś przykładem chowu Młodych wg zasad Izraela. Patrz film Zniesławienie.

  Jako stary bezwartościowy odpad, zapraszam do czytania, choćby NGO , link

  http://ngopole.pl/tag/zenon-dylewski/

  Jednak wydaje mi się , że trochę coś tam wiem z Dziejów mojego polskiego Narodu.

  A z utylizacją starych , sam sobie poradzę. Niedługo.

Komentarze są zamknięte