NGO Flash: Kowal skuteczniejszy od Sikorskiego?

Redaktor Obywatelski1

Paweł Kowal może okazać się skuteczniejszy ws. zwrotu wraku tupolewa, Jadwiga Kaczyńska trafiła do szpitala, czy chińskie czołgi będą pod polską granicą? Wiadomości z Opola oraz prognoza pogody na najbliższe dni. 

Paweł Kowal interweniuje ws. wraku tupolewa

Podczas szczytu Unią Europejska-Rosja, Paweł Kowal podjął rozmowy z przedstawicielami rosyjskiej Dumy, dotyczące powrotu do Polski wraku TU154m. Politycy rosyjscy obiecali przyjrzeć się tej sprawie, ponieważ nie znają szczegółów. Czy Kowal okaże się skuteczniejszym dyplomatą od ministra Sikorskiego?

Jadwiga Kaczyńska trafiła do szpitala 

Matka prezesa PiS, Jadwiga Kaczyńska trafiła do szpitala – donosi FAKT. Kobieta od dawna cierpi na kłopoty z krążeniem i niewydolność oddechową. Kilka dni temu stan jej zdrowia pogorszył się i wymaga hospitalizacji. Jarosław Kaczyński całe dnie spędza przy łóżku matki.

Pitera oskarża Ruch Palikota o kradzież prądu

Niezwykła afera na szczytach władzy. Posłanka PO Julia Pitera twierdzi, że podczas remontu nowej siedziby Ruchu Palikota w Warszawie, robotnicy podpięli się do głównego gniazda elektrycznego i nielegalnie korzystali z prądu.

Chińska armia od Polską granicą? 

Białoruska armia chce przeprowadzić ćwiczenia wojskowe z chińskimi siłami zbrojnymi – informuje telewizja Biełsat. 6 grudnia Łukaszenka podpisał dekret regulujący status chińskich oddziałów wojskowych na terytorium Białorusi.

Radio Opole: Opolski Ogród Botaniczny

W dawnych wyrobiskach wapienia w Gogolinie powstanie Opolski Ogród Botaniczny. Realizacją przedsięwzięcia zajmie się powołane stowarzyszenie. Udział w nim zapowiedziały między innymi Uniwersytet Opolski, Politechnika Opolska, gmina Gogolin oraz Zakłady Górażdże Cement SA. – W pierwszym etapie ogród powstanie na powierzchni 50 hektarów – zapowiada Joachim Wojtala, burmistrz Gogolina.

Pogoda

Dziś w Opolu słońce będzie za grubymi chmurami. Temperatura w dzień wyniesie 0’C a w nocy spadnie aż do -5′. Jutro ostry spadek temperatury również w dzień, bowiem termometry powinny pokazać nam -4′ a w nocy a w nocy -6. Podobnie będzie w weekend gdzie temperatury w dzień i nocy będą wahać się w granicach od -4 do -7’C.

oprac: ŁŻ

 

 

  1. z Niemodlina
    | ID: 51ca9691 | #1

    Nie rozumiem dlaczego NGO co jakiś czas przypomina o tym człowieku, ten miłośnik UPA i szkodnik polskiej prawicy nie jest wart nawet tego, aby o nim przypominać. On w sprawie wraku może tyle samo co Sikorski i cały rząd razem wzięty, czyli NIC, ZERO. Wrak wróci wtedy kiedy zadecydują o tym Rosjanie a nie jakiś Kowal,Sikorski czy Bronek z Budy Ruskiej.

Komentarze są zamknięte