Już ponad 21 tysięcy internautów domaga się delegalizacji SLD!

Niezależna Gazeta Obywatelska2

Taki jest wynik społecznościowej akcji zorganizowanej na popularnym portalu facebook, która spontanicznie ruszyła zaledwie trzy tygodnie temu, będąc reakcją na obłudną propozycję SLD dotyczącą delegalizacji ONR i MW.

Szerzej o motywach zorganizowania tej akcji pisze jej pomysłodawca:

„- Fanpage „Zdelegalizować SLD” to naturalna reakcja na sytuację, która skojarzyła mi się z latami powojennymi, gdy komuniści zakazywali funkcjonowania kolejnych stronnictw dawnej RP, począwszy od endecji, a skończywszy na PSL. – Zauważmy, że pan Miller, były członek biura politycznego KC PZPR, jest tak bezczelny, że ostatnio nazwał Żołnierzy Wyklętych z NSZ „sojusznikami Hitlera” i „pogromcami Żydów”, co jest oczywistym kłamstwem i splunięciem w twarz tych, którzy oddali życie za wolną Polskę.

– Pełne rozliczenie okresu PRL nie dokonało się przez ponad 20 lat, za co odpowiadają wszystkie poszczególne rządy po kolei i ich wyborcy. Nie chcemy dołączyć do tego grona osób. Musimy w końcu doprowadzić ten proces do końca tak, żeby następne pokolenia nie musiały już z tym problemem się borykać i mieć nam za złe, że sami tego nie zrobiliśmy.”

W odpowiedzi Sojusz Lewicy Demokratycznej postanowił zwiększyć liczbę osób lubiących ich oficjalny, partyjny profil mobilizując swoich sympatyków.

W konsekwencji wzmożonej mobilizacji czwartej siły parlamentarnej udało się w ciągu trzech tygodni zwiększyć liczbą sympatyków z 6000 do 10 000, czyli zaledwie o 4000!!!

Twórcy profilu „Delegalizacja SLD” dodatkowo zdemaskowali źródło mobilizacji sympatyków SLD które znajduje się w… Moskwie.

Według oficjalnych statystyk, upublicznionych w profilach, największą liczbę sympatyków fanpage SLD ma w stolicy Rosji!

Wszystko więc pozostało po staremu.

Czerwone jest czerwone.

Przypominamy tekst Józefa Mackiewicza pt. „Lepiej żadnej Polski niż czerwona„.

 

Autor: Tomasz Greniuch

  1. z Niemodlina
    | ID: 5f2ecd2c | #1

    NIE CHCEMY KOMUNY, NIE CHCEMY I JUŻ, NIE CHCEMY NI SIERPA NI MŁOTA, ZA KATYŃ ZA GRODNO, ZA WILNO I LWÓW ZAPŁACI CZERWONA HOŁOTA!! http://www.youtube.com/watch?v=K_9W_weIzKI

  2. | ID: 9f793d46 | #2

    Popieram! Nie chcemy komuny! Nie chcemy sierpa i młota!

Komentarze są zamknięte