Subiektywny przegląd tygodnia: podatek od deszczu w Opolu jak premier, zamach, Unia, piękne słowa komisarza Lewandowskiego

Redaktor Obywatelski1

Z Opola:

Już w piątkowym wydaniu NGO Flash informowaliśmy o pewnym ciekawym prezydenckim planie wprowadzenia w mieście podatku od deszczu. Tak, to prawda. Ale tylko my wiem, że opłata będzie naliczana od ilości deszczu który spadnie na ziemię. Tak więc co proponujemy: należy rozpalić ognisko, ubrać się w indiańskie ubrania tradycyjne i skacząc w koło ognia modlić się o brak deszczu.

Ekolodzy już zapowiedzieli, że zaskarżą ten podatek.

Wiceprezydent Wiśniewski też błyszczał w tym tygodniu. Najpierw powiedzeniem, że opłata za śmieci zakładająca stawkę za mk2 mieszkania to najprostsze rozwiązanie(bo przecież po co się trudzić), potem stwierdził, że to bubel wymyślony przez koalicję PO-PSL. No Panie Arku, tak kolegów posłów z własnej partii krytykować?

Poseł Sławomir Kłosowski podsumował rok swojej kadencji. Brawo! Oczywiście konferencja na której poseł chciał pochwalić się swoimi dokonaniami okazała się klapą, bo nigdzie w mediach znacząco się  nie odbiła, a czemu?

Bo Kłosowski zrobił konferencję w ten sam dzień i o tej samej godzinie co politycy PO… Cóż, wiadomo kogo wybrały media- PO. O czym mówiła PO? Przedstawiała plan wyjścia do ludzi. PO pięciu latach?

Podobno w poniedziałek w Opolu ma być premier? Wszyscy o tym poinformowali, jednak wciąż czekamy na szczegóły ten wizyty.

Natomiast na początku grudnia do Opola ma przyjechać nowy prezes PZPN Zbigniew „Zibi” Boniek.

Z Kraju

Zamach terrorystyczny udaremniły służby, a dokładnie ABW. Mało tego, zamach na głowy naszego kraju: prezydenta, premiera, posłów i senatorów! Taką informację podały media po konferencji ABW.

Co się okazało? Jeden Brunon K., który jeszcze do winy się nie przyznał, mógł być namawiany przez przykrywkowców z „firmy” do planowania zamachu. Sukces!

W nagrodę za uderzenie ABW i konferencję, premier się wściekł, musiał się tłumaczyć, a skończy się to zapewne odebraniem przywilejów agencji… Takie to u nas są zamachy.

Premier walczy o z budżetem Unii. Na razie nic ustalono żadnych konkretów. Podobno przez Angele Merkel i Davida Camerona. Ale wiadomo co powiedział nasz człowiek, komisarz unijny Janusz Lewandowski: a wszystko przez jakieś głupie klipy z kampanii…

Sąd nakazał Krzysztofowi Wyszkowskiemu przeprosić Lecha Wałęsę. Ale rzeczy do przeprosin doszło, Lechu sam zapłacił za umieszczenie przeprosin w mediach. To się nazywa mieć gest! Jak to powiedział Wyszkowski: Wałęsa przeprosił się sam.

Waldemar Pawlak podał się do dymisji, a dymisja została przyjęta. Czekamy więc na kolejną ekipę Waldka, bo bez cienia wątpliwości taka nadejdzie.

Pamiętajcie, że możecie wspierać naszą redakcję. Wszystkie szczegóły w linku niżej. Każda 1 złotówka jest cenna! 

http://ngopole.pl/2012/11/22/apel-redakcji-niezaleznej-gazety-obywatelskiej-w-opolu/

autor: Łukasz Żygadło 

 

  1. | ID: fc072e80 | #1

    A to feler,westchnął seler ! Polityków wykańczają dwie słodkie trucizny”Wino i Kobieta”.
    Pana Bońka witamy i patrzymy jak to będzie reorganizował czytaj -zwalniał z pracy całe rodziny!
    A to się zorganizowali!? Ino patrzec jak wykupione zostaną olbrzymie balie,wanny cynkowe garnki aby łapać deszcz spod rynny i za swój deszcz podatek płacić.Ciekawe czasy się zapowiadają.Ale czy emeryci podołają????

Komentarze są zamknięte