Pomysły delegalizacyjne pogrobowców PZPR. Może wyjedziecie do Wietnamu!

Niezależna Gazeta Obywatelska4

Partie postkomunistyczne: SLD tow. Millera i Ruch Palikota z Urbanem na „tylnym siodełku” zapowiedziały wniosek o delegalizację „faszystowskich” ONR i Młodzieży Wszechpolskiej. Lewacy zapomnieli, że ich działalność w III RP rozpoczęła się od pożyczki towarzyszy z Komunistycznej Partii Związku Radzieckiego. Skoro pierwsza poczwarka PZPR, tj. Socjaldemokracja RP rozpoczęła okres postkomuny od zewnętrznych środków finansowych to towarzysze ludowi demokraci z SLD powinni o delegalizacji mówić wyłącznie pod swoim adresem.

Faszyzm jest ruchem historycznie późniejszym niż polska Narodowa Demokracja. Polscy narodowcy w dużej części wspierali walkę z germanizacją. Wraz ze środowiskiem Sanacji mają wielki wkład w odzyskanie niepodległości w 1918 r. Za to SLD i zaplecze Palikota w osobie tow. rzecznika Urbana swoje początki ideowe biorą w masowych mordach roku 1917. Towarzysze SLD-owcy starszej daty piastowali wysokie funkcje partyjno-rządowe w niedemokratycznej PRL. Ich pochody pierwszomajowe były w przeszłości jak i w teraźniejszości dowodem przywiązania do czerwonego totalitaryzmu. To dzięki postkomunistycznemu dziedzictwu w policji, prokuraturze i sądownictwie mamy tyle zjawisk korupcyjnych i działań antyspołecznych. Dlatego może zdelegalizujmy postkomunistów lub wyślijmy ich wszystkich na Białoruś lub do Wietnamu. Tego państwa, w którym całkiem niedawno gościł towarzysz Miller.

 

Autor: Adam Słomka

Przewodniczący Konfederacji Polski Niepodległej-OP

 1. | ID: 42cea82b | #1

  Miejmy nadzieję,że pan Miller na darmo nie jeżdzi po świecie.? A może nam wywinie jakąś niespodziankę?Kto to wie? A kogo ze sobą zabierze, myślę że rzecznik bardzo by się mu przydał,chociażby ze względu na stosowaną modę, może jakiś wybieg na pokazie mody?

 2. Rafał
  | ID: 731b4e6f | #2

  Gdyby nie okrągły stół bylibyśmy państwem choć troszkę przypominającym Niemcy czy Czechy bez tych postpzprowskich świń

 3. Ewa
  | ID: 11758162 | #3
 4. kamil
  | ID: bbf02307 | #4

  przy okrągłym stole nas sprzedano, a Ci co zasiadali przy nim poparli grubą kreskę by wszelkie mendy i układy mafijne połączone miedzynarodową finansjera dzisiaj mogły rządzic w tym kraju. To jest skandal. Długo się z tego nie otrząsniemy, a moze nawet nigdy. Niemcy, Czechy jednym pociągnięciem przecięli tą pępowinę łączacą ich ze starym systemem. my nie zrobilismy i nie zrobimy tego długo no bo jak?? gdy w większosci opozycji lat -80siątych byli działącze wyznania mojzeszowego, więc czego oczekiwac więcej kto nami żadzi to widac.

Komentarze są zamknięte