Subiektywny przegląd tygodnia: Czystka w Rzepie, a w Opolu lipa, brawo Kwiatek!

Redaktor Obywatelski1

Z Opola

Nie wiedziałem gdzie umieścić taką informację, jednak ze względu na pochodzenie bohatera umieszczam wpis w powyższym dziale. Otóż Paweł Kukiz zrezygnował z członkostwa w komitecie honorowym Marszu Niepodległości. Ja nie chcę oceniać Kobylańskiego, bo średnio znam sprawę. Nie chcę również oceniać Kukiza, bowiem ma swoje poglądy i zawsze wyrażą je swobodnie. Jednak walczyć o równość wszystkich obywateli warto. I jeżeli odejść Kukiza z komitetu może choć odrobinę pomóc w tej kwestii, to popieram go.

Jacek Żakowski był w Opolu. Na UO wygłosił wygład o rzetelnym dziennikarskie…

Nasz temat o wycince ponad 100 letnich dębów w Lewinie Brzeskim wywołał wielkie oburzenie czytelników, jak również ekologów i leśników. Dziękujemy bardzo za miłe słowa. Wielkie wyrazy uznania w dotarciu do opinii, oraz za ciężką pracę przy redagowaniu tego obszernego materiału należą się Tomaszowi Kwiatkowi. Dzięki Tomek!

Z Kraju

I stało się to, co miało się stać od samego początku- zwolniono Cezarego Gmyza z pracy w dzienniku Rzeczpospolita. Zwolniono dyscyplinarnie, bo przecież jak inaczej? Przecież nie ujawnił źródeł, a do odpowiedzialności trzeba kogoś postawić…

Oprócz Gmyza polecieli również red. naczelny Tomasz Wróblewski oraz zastępcy Bartosz Marczuk i Mariusz Staniszewski. Utrzymał się Andrzej Talaga, co dziwi wszystkich w redakcji, gdyż Talaga był obecny przy akceptacji artykułu o trotylu.

Ale jak donoszą media właściciel rzepy Grzegorz Hajdarnowicz spotkał się w nocy(1.30) poprzedzającej publikację artykułu z rzecznikiem rządu Pawłem Grasiem pod jego blokiem w Warszawie. Na bank to było wyjście na nocne piwko. Przecież panowie znają się już 30 lat…

Szok przeżył Igor Janke! Chłopina wrócił do pracy po dwutygodniowym urlopie, a tu połowy kolegów nie ma… Mógł z buta i na kozaku zapytać: co jest, coś się ważnego stało?  

Tydzień bez Radka Sikorskiego, to tydzień stracony. Radek tym razem uraczył nas ważnymi wiadomościami o cenie gazu, co mogło rzutować na wynik giełdowy spółki PGNiG. Powstaje nowy cykl: inwestuj z Radkiem na twitterze.

Leszek Miller popisał się na twitterze. Proszę przeczytajcie i skomentujcie odpowiednio, bo ja nie mam siły:

Sejm głosami PO, PiS, PSL i SP uczcił rocznicę utworzenia NSZ. Sojuszników Hitlera, pogromców Żydów, orędowników III wojny światowej.

Czyli Żołnierze Wyklęci to pogromcy Żydów?

 

autor: Łukasz Żygadło

 

 1. Rafał
  | ID: e48d9c4b | #1

  Gmyz napisał prawdę musiał wylecieć już to kiedyś przerabiliśmy. A ten cały własciciel hajdanowicz to jest koleś rodem z prlu i podobnie jak wtedy melduje wszystkie poważne artykuły I sekretarzowi o przepraszam premierowi (ale na jedno w tych czasach wychodzi)

  Zakowski no cóż stronnik PO i pewnie doskonale wie co sie stało w smoleńsku. A Radzio sikorski ten to ma pełne informacje i tak jak jego przyjaciel drzewiecki w chwili słabości (bo zwykle sie pilnuje by nie mówić prawdy) powiedziła prawdę. Miro (czerwonogęby) będąc na frolydzie o Polsce mówił „dzikki kraaj” (wszyscy widzilei jego czerwona z przepica gębę i tadzia tego komika który z nim był i pił).
  A Kukiz to dopiero się obudził i zaczął coś kumać to może sobie odpuścić marsz bo musi jeszcze sie dobudzić ze snu o zielonej wyspie swojego pana tuska.

  A i na konieć „świński ryj” nawołuje do pozostania w domach w Dniu Niepodległosci ja nawołuję do świętowania i uczestniczenia w marszach. Szkoda że w naszym Opolu nie będzie żadnego z prawdziwego zdarzenia marszu

Komentarze są zamknięte