Uwaga! Policja będzie utrudniać dojazd na Marsz Niepodległości

Niezależna Gazeta Obywatelska6

„Pion, który zajmuje się wszelakimi ruchami, subkulturami etc. otrzymał instrukcję o rozwalaniu zorganizowanych wyjazdów, poprzez szukanie usterek w autokarach itp.” – portal narodowcy.net dotarł do informacji, które wskazują, że służby państwowe zostały ponownie zmobilizowane przeciwko narodowej manifestacji 11 listopada.

Organizatorzy przewidzieli taką sytuację – w oświadczeniu wydanym ponad tydzień temu apelują: „Mając na uwadze zeszłoroczne, złe doświadczenia ze służbami państwowymi podczas Marszu Niepodległości, apelujemy o zachowanie zgodne z następującymi wskazówkami:

a) wszelkie grupy spoza Warszawy, organizujące przyjazdy do stolicy 11.11 prosimy o to, by wyjazd i trasę zaplanować z uwzględnieniem odpowiedniej rezerwy czasowej; należy spodziewać się zatrzymań autobusów przez policję pod byle pretekstem i w związku z tym mieć w zapasie nawet kilka godzin; planowanie przyjazdu do Warszawy na 14:45 nie jest dobrym pomysłem;[…]

Warto żeby wszyscy organizatorzy wyjazdów pomyśleli o tym i postarali się, by przybyć do Warszawy jak najwcześniej i mieć w zapasie kilka godzin. To już kolejna informacja o tym, że władze robią wszystko, by utrudnić Polakom przybycie na Marsz Niepodległości w Warszawie. Kilka dni temu PKP podniosła „Wierze Lecha” koszt za pociąg specjalny do Warszawy do nieopłacalnego pułapu. Zażądano ceny dwa razy wyższej niż podczas normalnych wyjazdów meczowych (!).

Pamiętajmy również, że policja nie ma prawa osób zatrzymywanych filmować i fotografować, zwłaszcza z widocznymi dowodami osobistymi.

Za: www.narodowcy.net

 1. | ID: 47ed4d61 | #1

  A jednak, bądżmy optymistami .Policja jest nasza ,kontrole będą miały na celu zabezpieczenie nas przed wypadkami.
  Może warto zaufać, że to co czynią policja jest w dobrej wierze czynione.

  Tak się zastanawiam. Czy ze względu na maxi biedę w Polsce, kosztowny dojazd, na Marsz Niepodległości w Warszawie, nie należałoby mimo wszystko zastąpić i organizować Marsze i Apele w każdym mieście wojewódzkim,, a nawet powiatowym,gminnym?
  Większa liczba Rodaków uczestniczyłaby w Wielkich Uroczystościach, dzieci i młodzież mają w repertuarze wiele wierszy,pieśni patriotycznych i mogliby czynnie zaprezentować siebie,swoje wiadomości,umiejętności recytatorskie i wokalne – na szczeblu lokalnym.
  Byłby widoczny patriotyzm, przywiązanie do tego co nazywamy Niepodległością – przecież wszyscy tworzymy Państwo a historia jest wspólna.
  Daję pod rozwagę wszystkim organizatorom wyjazdu do stolicy.
  Rozsądek,rozsądek,rozsądek niech zwycięża.

 2. Anonim
  | ID: 50338ac1 | #2

  Staruch, Litar, bojówka Ruchu Chorzów oskarzona o hurtowy handel narkotykami, skini, faszyści to kwiat naszej młodzieży, którego lepiej nie spotkac w ciemnej ulicy i który sprawia, ze ostatni raz na meczu byłem w 1990r. z ojcem.

 3. z Niemodlina
  | ID: 7e8c9fd5 | #3

  @Anonim

  http://www.youtube.com/watch?v=1HMFJET-sho , nie wstyd ci pełnić rolę zmanipulowanego ciemniaka stworzonego przez TVN i GW ???

 4. cdn
 5. Rafał
  | ID: 16d82af0 | #5

  Jakim trzeba być człowiekiem aby pracować dzisiaj w policji. To takie same świnie jak pracownicy zomo ub i innych ormo. Kiedyś ci „ludzie” (ich pokroju) pracowali dla aparatu represju pzpru i moskwy dzisiaj dla rezimu thuska. Nawet bezrobocie bieda ubósstwo nędza w tym kraju nie usprawiedliwia pracy w policji trzeba być wyjątkowym szubrawcem aby tam pracować

 6. | ID: 893381c5 | #6

  @P.Rafał ! W każdym miejscu i czasie trzeba być po prostu Człowiekiem.
  Obserwuj, popatrz na drugiego człowieka, w jego uśmiechu jest Klucz, którym jesteśmy w stanie rozszyfrować nawet Policjanta.Oko za oko, uczyni tylko cały świat ślepym.
  Trzeba umieć rozeznać złe od dobrego
  .
  Każda służba jest trudna jak w policji ,tak w sądzie,prokuraturze,
  Zauważ, że policja na co dzień styka się ze złem np. z pijanymi kierowcami nb.z ludżmi na dobrych państwowych posadach, którym ze względu na złe polskie prawo nic nie może zrobić,albo da mandat albo go puści luzem, żeby nie mieć kłopotu z organami wymiaru sprawiedliwości.
  ponieważ wiadomo,że delikwent i tak sobie to „załatwi” inną drogą.
  Policjant dzisiaj, to nie milicja ani też zomo.
  Spójrz, czy możesz zmienić coś w zachowaniu policjanta.
  Przeciez często to są nasi sąsiedzi
  .Porozmawiaj. Samą krytyką nic nie zmienimy. Trzeba wychowywać ludzi,bo jak się okazuje ostatnie 22 lata to nie był czas rozsądku, mądrych decyzji. Skłócono nas, komuś na tym zależy. Zastanów się ,
  Najgorętsze miejsca w piekle szykowane jest nie tym ,którzy zabijają,ale tym,którzy się bezczynnie temu przyglądają.
  Tylko zmiana rządu, poprawa prawa m.in.,wprowadzenie JOW, zmieni Polskę.!!!!
  Serdecznie pozdrawiam.

Komentarze są zamknięte