Takich „działaczy” powinni wyrzucać z partii!

Redaktor Obywatelski1

Radny PiS z Sosnowca, który nawoływał na Facebooku do „podpalania wozów transmisyjnych reżimowych mediów” powinien dyscyplinarnie zostać wyrzucony z partii! Takie wypowiedzi, nawet tak mało znaczącego działacza, są podwójnie słyszane i niszczą cel 11 listopada. 

Szykujmy się na przewrót i zamieszki w tym dniu, a w ich konsekwencji na zajęcie budynków rządowych. Nie podpalajmy przypadkowych samochodów, podpalajmy wozy transmisyjne reżimowych mediów – napisał w internecie radny PiS Tomasz Mędrzak.

Jak można nazwać takie zachowanie? Mało odpowiedzialne? Niemądre? Czy może debilne? Jaki jest cel marszu 11 listopada? Bójka? Podpalanie opon i skandowanie nacjonalistycznych haseł? Czy może pokojowy przemarsz w celu upamiętnienia odzyskania niepodległości, wyrażenie swojej polskości i przywiązania do ojczyzny?

„Gazeta Wyborcza” z miejsca wyłapała, że radny jest fanem ONR… No i co? Znam wielu członków ONR, którzy mają bardziej poukładane w głowach, niż niejeden redaktor GW, jednak po takiej wypowiedzi, leming czytający prasę  z miejsca wie swoje. Prawica jest zła, chce podpalić Polskę, a Kaczyński powinien abdykować politycznie…

Czy radny powinien ponieść konsekwencje? 

Oczywiście! Powinien zostać wyrzucony z partii dyscyplinarnie, gdyż niszczy nie tylko jej dobro, ale również niszczy wszystko to, co buduje polska prawica. Powinien ponieść konsekwencje głupiego pisania, pomimo, że wszystko obrócił w żart, twierdząc, że został źle zrozumiany…

Przedwczoraj starosta krapkowicki Maciej Sonik (PO) napisał do mnie na twitterze:

Będziecie tylko „zwierać szeregi” czy też „palić samochody reżimowych mediów„? http://ngopole.pl  RT @lukaszygadlo walka!

Wtedy nie wiedziałem, że właśnie o to chodzi. Teraz już wiem.

 

autor: Łukasz Żygadło

  1. | ID: 327e4674 | #1

    Niektóre osoby nie powinne sprawować żadnego urzędu, a dotyczy to też posłów z Prawa i Sprawiedliwości.

    Prawo zmieniać i wybierać tylko w Jednomandatowych Okręgach Wyborczych , bo będziemy wiedzieli czy kandydat na posła ma żółte papiery i jest wariatem czy też zasługuje na nasz głos.

    Pokojowo nalezy sprawy rozstrzygać
    Mędrzak -bodaj by cie Boruta popieścił.

Komentarze są zamknięte