Zamieniono ciało prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego!

Redaktor Obywatelski5

Ciała ostatniego prezydenta RP na uchodźstwie Ryszarda Kaczorowskiego oraz drugiej ofiary katastrofy smoleńskiej – pochowanej na Powązkach – zostały zamienione. To nieoficjalne informacje reporterów śledczych RMF FM. Ekshumacje przeprowadzono w poniedziałek 15 października. 

– Aby przekazać jakąkolwiek informację opinii publicznej niezbędna jest opinia, na którą wciąż czekamy – powiedział dla TVN24 rzecznik prokuratury wojskowej płk. Zbigniew Rzepa.

Wcześniej RMF FM informowało, że urzędnik MSZ miał stwierdzić, że rozpoznał ciało ostatniego prezydenta na uchodźstwie po kilku szczegółach. – Presja czasu była wówczas tak silna, że nie czekano już na potwierdzenie identyfikacji badaniami DNA. Ciało zostało wysłane do Polski – powiedział reporterom RMF FM jeden ze śledczych.

Okazuje się, że w Świątyni Opatrzności Bożej, pochowano inną ofiarę katastrofy smoleńskiej.

Prezydent Kaczorowski przeżył wojnę, wywózkę na Sybir, komunizm, widział i wiedział więcej, niż niejeden czołowy polityk tego świata. Dlaczego „wolna Polska” nie może zagwarantować mu spokoju po śmierci?

oprac: ŁŻ

za: RMF.FM

 1. | ID: b745b971 | #1

  Tak bardzo jesteśmy zastraszani, że w wielomilionowym narodzie, mającym wykształconych ludzi, wielu opozycjonistów, Ciała naszych bliskich po katastrofie smoleńskiej zostały pochowane bez zobaczenia Ciał, bez otwarcia trumien.

  Tutaj też brak i rozsadku i niestety głupota zadziałała.
  Tylko współczuć Rodzinom.

  Uśmieszek na ustach Prezydenta i Premiera przy trumnach, dzisiaj, dopiero dzisiaj jest dla nas zrozumiały.

 2. czytelnik
  | ID: 88902054 | #2

  A wdowa Prezydenta Kaczorowskiego tak broniła ekipy Tuska przed wyborami, była też w komitecie wyborczym Komorowskiego. To podobna sytuacja jak z księżmi, byli i są za PO (nasi opolscy to nawet za SLD:-), a teraz mają zapłatę:-)

 3. | ID: b745b971 | #3

  @P.czytelnik ! jeżeli to prawdą jest, co piszesz, to faktycznie można by to potraktować jako zapłatę .
  Zapłata bolesna wręcz okrutna.

  Bacz byś nie zgłupiał w mądrości swojej – cyt. z Biblii – jakże aktualny.

 4. ellly
  | ID: 5237d44c | #4

  Wstyd i hańba dla Polski i narodu !!!!!!! Nie potrafił poprzez wybrane władze zadbać o swoje elity państwowe za życia i po ich śmierci !!!!!!! Ludzie bez honoru, w każdym innym kraju ludzie z ekipy rządzącej dawno by sie podali do dymisji !!!!!!!!!!!!!!!! Czy to polskie władze, czy ich mózgami zawładnęła prywata ????????
  Co może dziać sie z całą polską gospodarką, może medialny pijar przykrył całkowite dno !!!!!!
  Może rację miał prof. Kurtyka, który 09.04.2010 r. , dzień przed katastrofą powiedział, że skończył sie demontaż państwa polskiego, teraz zaczną znikać ludzie .

 5. z Niemodlina
  | ID: 131e8200 | #5

  „Usługi POgrzebowe” Platforma Obywatelska spółka z nieograniczoną nieodpowiedzialnością
  Jest jedna rzecz w której platforma anty-obywatelska dzierży palmę pierwszeństwa na świecie i we wszechświecie. Pod jej rządami niezwykle szybko i sprawnie rozwinęły się usługi POgrzebowe. I to jest jedyna dziedzina w której platforma z Donaldem I Trumiennym na czele notuje same sukcesy i zwycięstwa. Po pierwsze to w dziedzinie usług POgrzebowych udało się im zmniejszyć wysokość zasiłków POgrzebowych co stanowi realizacje jedynego z 99 punktów programu tej partyjki w ramach „taniego Państwa” .Co by nie mówić mam wrażenie że Donald wcielił się w role Nikodema Dyzmy któren to był grabarzem i pięknie przemawiał na pogrzebach .Wiem że zrobiło się POnuro i cmentarnie ale kontynuujmy .Co rusz gazety i telewizornie donoszą nam iż Polskie Państwo zadało egzamin, a ja się pytam z czego ? Czy zapobiegło katastrofie? Czy uratowało Polaków? Czy prowadzony jest jakiś projekt gospodarczy o wadze państwowej mający wpływ na stan polskiej gospodarki? Otóż nie , reżimowe media donoszą że ten zdany egzamin dotyczy POsprzątania trupów po kolejnej katastrofie . W związku z tym że ta jedyna dziedzina jest sukcesem platformy to platformiaki nawet jak chcą przeprowadzić interes to spotykają się na cmentarzach czego przykładem może być afera hazardowa i słynne już spotkania cmentarne Rycha, Zdzicha i Mira. Ten sukces został przez cmentarnych chłopaków rozbudowany i przenoszony na inne dziedziny życia .Poszczególni ministrowie tego rządu starają się dostarczać PO-tencjalnych chętnych do kostnic w futerałach . I tak minister zdrowia wprowadził ustawę refundacyjną na leki ,która ostatecznie zapobiegła nadmiernemu zużyciu lekarstw a w konsekwencji doprowadzi do „OSTATECZNEGO ROZWIĄZANIA KWESTII EMERYTÓW I OSÓB CHORYCH” .Te działania oraz ostra selekcja w ZUS im. dr „Josefa Mengele” pozwoli na pozbycie się namolnych chorych i duże oszczędności w budżecie. Rząd PO-PSL wprowadził obowiązek pracy do lat 67 i problem zwrotu ukradzionych składek ,emerytur zostanie rozwiązany biologicznie , kasy nie trzeba będzie wypłacać a pracować muszą do śmierci. Ministerek transportu nomen omen Grabarczyk i jego następca Nowak przygotowali grabarzom regularne dostawy tworząc drogi i bezdroża które pękają oraz drogi szynowe bez sterowania na których będzie dochodzić w przyszłości do wielu wypadków co pozwoli w/w żyć długo i szczęśliwie. Minister skarbu POgrzebał stocznie i fabryki ale za to zrealizował program ZIELONEJ WYSPY gdzie tereny przemysłowe będą POrastały trawą. Minister finansów POgrzebał budżet. Minister sprawiedliwości co rusz grzebie ofiary seryjnego samobójcy a POkurator generalny grzebie ślady po Smoleńsku i innych katastrofach wraz z resztkami ciał .Trup ściele się gęsto….

Komentarze są zamknięte