Łukasz Warzecha otrzymał nagrodę „Złotej Ryby”

Redaktor Obywatelski3

Zanany publicysta Łukasz Warzecha otrzymał prestiżową nagrodę „Złotej Ryby”. Gratulujemy laureatowi i życzymy dalszych sukcesów w pracy zawodowej. 

Łukasz Warzecha jest publicystą dzienników Fakt, Rzeczpospolita oraz tygodnika Uważam Rze. Autorem książek, oraz tekstów politycznych o tematyce międzynarodowej. Redakcja NGO miała przyjemność przeprowadzić w tym roku wywiad z tym znanym publicystą.

Panie Łukaszu czekamy na kolejne teksty!

oprac: ŁŻ

 1. | ID: 39ab09ce | #1

  @@@Panie Łukaszu! Gratuluje nagrody „Złotej Ryby” i życzę, spełnienia próśb i marzeń, o które Pan poprosi.
  Pozdrawiam.

 2. Piotr Rubas
  | ID: 40c2593b | #2

  A ja nie gratuluje. Pamietam jak ten koles zalewal sie lzami ze Gazeta Polska jest zbyt radykalna w sprawie smolenskiej, ze tak nnie mozna i w ogole to nie wypada. Jest to kolejny koles oddelegowany na front 'patriotyczny’ aby czasem nie doszlo do przejecia czesci opozycji 'antytuskowej ale nie moherowej’ jak to mowi G Braun przez O. Rydzyka. On, Ziemkiewicz i im podobnie atakuja po kryjomu srodowiska torunskie (blog Ziemkiewicza nazywal sie swego czasu „Miedzy Rydzykiem a Michnikiem”).

  Nalezy na takich ludzi uwazac.

  A propos Czy widzieliscie kiedykolwiek Pana Warzeche w Rozmowach Niedokonczonych albo Polskim Punkcie Widzenia? Bo ja nie? To mowi samo za siebie!

  Tylko o. Rydzyk!

 3. | ID: 3732a672 | #3

  @P.Piotr Rubas ! Oczy mi Pan otwarł! Coś w tym jest.
  Ale ja wszystkim dobrze życzę, ale jakbym zaczekała na Pański komentarz no to bym się zastanowiła z treścią .Dziękuję.

Komentarze są zamknięte