NGO Świat – przeczytaj aby wiedzieć więcej!

Redaktor Obywatelski2

Z wizytą w Grecji gości kanclerz Niemiec Angela Merkel. Podobno pilnuje jej 7 tys. policjantów. Merkel zamierza  ogłosić w Atenach, że Grecy otrzymają jeszcze rok czasu na poprawienie swojej sytuacji finansowej. Eksperci jednak twierdzą, iż jest to tylko gra do czasu wyborów w Niemczech, które odbędą się w przyszłym roku.

Rozpoczyna się spotkanie ministrów obrony państw NATO. Tematem rozmów  – konflikt w Syrii oraz przyszłość Afganistanu oraz Kosowa. Polskę reprezentuje oczywiście minister Tomasz Siemoniak.

Mitt Romney dogonił w sondażach Baracka Obamę! W sondażu magazynu „Politico” Obama prowadzi już tylko jednym punktem 49 do 48 proc.

Korea Północna oświadczyła, iż dysponuje pociskami strategicznymi w zasięgu Stanów Zjednoczonych. USA utrzymują w Korei około 28 tys żołnierzy obejmując ten kraj „parasolem atomowym”. Chodzi oczywiście  o konflikt z Koreą Południową.

Uwaga hit! Członkowie Komunistycznej Partii Wietnamu nie mogą organizować zbyt luksusowych przyjęć weselnych. To wszystko ma związek z reakcją partii, której zarzuca się korupcję. Organizacja wesel w Wietnamie to idealna okazja do pokazania się. Średnia ilość gości weselnych to nawet 500 osób ! Przypomnijmy, że Leszek Miller ostatnio gościł z wizytą roboczą w Wietnamie. Wiedział chłopina gdzie pojechać.

oprac: ŁŻ

 1. svatopluk
  | ID: 9976653d | #1

  popracujcie nad literówkami bo wygląda jak na GW.

  Grecy to „wielcy patrioci”. Ale tylko w wywieszaniu flag a nie pracy dla dobra wspólnego.

 2. | ID: 499ab311 | #2

  @P.NGO! Błędy „graj” ma być wg mojej wiedzy i domyślności „kraj”
  . „o” to ma być „to”
  „spotkania” ma być „spotkanie”
  Proszę poprawcie,przeczytajcie ponownie, bo te niby literówki zmieniają sens poszczególnych zdań.Dziękuję.Pozdrawiam.

Komentarze są zamknięte