Dość tego! Ballada o Donaldzie Tusku

Redaktor Obywatelski5

Czy masz dość obniżonych standardów życia? Bezrobocia? Kolejnych podwyżek podatków, opłakanego stanu służby zdrowia, deficytu budżetowego, emigracji zarobkowej itd? To przeczytaj balladę o Donaldzie! 

Jest ci bardzo zimno, szron ci w głowę chlusta? To wszystko wina rządów Donalda Tuska!

Czy masz wrażenie, że twoja kiermana jest już pusta? To wszystko wina rządów Donalda Tuska!

Był i Pawlak, była ekipa Buzka- najgorsza jednak jest brygada Tuska!

Japa ci opada, gdy siatka z zakupami pusta? To wszystko wina rządów Donald Tuska!

Czy masz wrażenie, że zaraz będzie wywózka? To wszystko wina jest Donalda Tuska!

Tu pustka, tam pusta i w kasie pustka, to wszystko wina jest Donalda Tuska!

A teraz na inną nutę…

Mówią, że to wszystko wina jest Kaczyńskiego, że to wszystko przez dwa lata rządów partii jego, ja ci mówię szczerze czemu w garnkach pustka- to wszystko wina jest Donalda Tuska!

Nie lękaj się więc bracie dołącz do ekipy, gdzie każdy grosz do grosza liczy, czyja to jest wina, że wypłata nie jest tłusta? Oczywiście to wina jest Donalda Tuska!

Musisz jechać za chlebem za granicę? Tego kolego ci nie życzę, jednak pamiętaj gdy przy truskawkach będziesz chwasty muskał, czyja to jest wina- Donalda Tuska!

Schetyny, Sikorskie i inne Grasie, Nowaki, Muchy czy Niesiołowskie, Arłukowicze, Rostowskie i Gowiny, jeszcze wszyscy wy zrobicie miny, gdy próg wyborczy będzie pod kreską i z koryta nastąpi wywózka- czyja to jest wina- Donalda Tuka!

autor: Kłapouchy 

” Bez śladu mózgu są niektórzy z nich „

 1. | ID: dcdecb05 | #1

  Ja mam wrażenie,że kolejni rządzący panowie, politycy, są zakochani i podejmują
  decyzje.. szalone.!!!
  Pierwsze westchnienie miłości, ale w latach młodzieńczych – to ostatnie wejrzenie rozumu !!!
  Czyżby dojrzałymi mężczyznami Amor mógł tak zawładnąć?
  Ale faktem jest,że wielu z nich Prezydent – nie odznaczy medalem za długoletnie pożycie małżeńskie bo nie poskładają takich lat.!
  Im „większa” jest miłość, tym jej przejawy są wyrażane w tysiącach jej rozmaitych kopii., czytaj decyzji … jak w balladzie.
  W takiej miłości, jaką Rodakom zafundowali kolejni rządzący, zarówno z prawicy jak lewicy i środka, jest tylko jedno wyjście – Ucieczka ?!!!!

 2. | ID: dcdecb05 | #3

  @P.NGO! Dzięki za link! Nie tylko ciekawy !Język polityków -brukowy!

 3. Anonim
  | ID: 4fb15db1 | #4

  Ale jak sie go pozbyc!!!!!!!!!!!!!!!

 4. | ID: ff5c05b1 | #5

  @P.Anonim ! Należy sie całe życie uczyć .Ale też trzeba wykazać dobra wole do uzywania czystego języka ! Nasi Wybrańcy, że ich tak zwie nadużywają swobody jak w obyciu tak i w języku . I tutaj problem. Na nic powiedzenie ,że ” Nauka to potęgi klucz” A cóz to jest demokracja. ? Toż to rozpusta a rozwiazłosc- to arystokracja.Politycy lubią giełdę próżności szczególnie kobiety.lubią znać kurs.Niestety, polityk musi byc czysty jak łza,w przeciwnym razie powinien zapomniec o polityce i reprezentowaniu Narodu.Póki co pozostaje Twój post bez odpowiedzi. Pozdrawiam.

Komentarze są zamknięte