Subiektywny przegląd tygodnia: Nie będzie gondoli? „Tusku wywieziemy cię na wózku!”

Redaktor Obywatelski4

Z Opola

I nie będzie gondoli w Opolu? Przypomnijmy pewien Pan o nazwisku Mikosza chciał wybudować wyciąg gondolowy aby mieszkańcy naszego miasta mogli miło, przyjemnie i szybko podróżować po mieście. Nic z tego nie wychodzi, dlatego ratusz daje ultimatum! Albo projekt ruszy, abo umowa dzierżawy ziemi przy ulicy Wygonowej(miał tam powstać odcinek testowy) zostanie rozwiązana. Cóż, zdarza się, szczególnie w przypadku dziwnych projektów.

Stanisław Rakoczy ponownie został prezesem PSL na Opolszczyźnie. Ktoś zaskoczony?

Staszek ma bardzo silną pozycję pomimo braku elekcji do parlamentu. Ale spokojnie, spokojnie bo Grzegorz Sawicki czeka na swoją kolej.

Ruszył nowy rok akademicki! Informujemy na wszelki wypadek jakby ktoś nie pamiętał.

SLD ma plan jak rozwijać nasz region. Propozycje są bardziej kosztowne niż pomysły PiS. Proponujemy więc aby koledzy z lewicy pobawili się plasteliną i porozmawiali o problemach bez kalkulatora.

Gowin likwiduje sądy w Głubczycach i Oleśnie. Rozbija kliki układów, których broni Pawlak. Oceńcie sami kto ma rację.

Pamiętajmy, że dziś mija rocznica czynu Braci Kowalczyków. Pamiętajmy o tym zawsze przekazując wiedzę dalej naszym dzieciom, aby one przekazywały swoim itd…

Z Kraju 

W poniedziałek zaświeciło światło! Jacek Żakowski i Waldemar Kuczyński pozytywnie wypowiadali się o PiS i marszu „Obudź się Polsko”. Ciekawe kiedy nastanie ciemność…

I nastała. Tuż po ogłoszeniu wyników TNS w których PiS osiągając 39% poparcia wyprzedza PO o sześć oczek. Teraz rozpocznie się kolejny odcinek ballady o złym Kaczyńskim i dobrym Tusku.

Sondaż ciekawie skomentowała na twitterze Małgorzata Serafin(TVP): ” Ziobro może spać spokojnie, całym czas ma stabilne 2%”. Śpij Zbyszku, śpij.

Prof. Piotr Gliński kandydatem na premiera rządu ekspertów. Ale nie tylko. Podobno Gliński będzie też kandydatem na premiera po wyborach. No ciekawe…

„Tusku, Tusku, wywieziemy cię na wózku” – krzyczały pielęgniarki protestujące przez kancelarią premiera. Pamiętacie hasło” Buzek na wózek”- widać, że wózek zawsze jest popularnym narzędziem wywózki urzędującego premiera.

Donald jednak jest kibicem piłkarskim. Razem z nim kibicują prezesi sądów, prokuratorzy, lokalni politycy. Wszyscy przebijają sobie „piątkę”, ale tylko przy okazji. Nie ma to nic wspólnego z polityką.

autor: Łukasz Żygadło

 1. ja
  | ID: 46c7ce12 | #1

  Co za bełkot.

 2. Anonim
  | ID: fcbafd4b | #2

  To po co komuchu to czytasz? czytaj GW tam piszą fachowcy na twoim poziomie

 3. | ID: fa914500 | #3

  Kto by pomyślał, że na przestrzeni piętnastu lat ” rola” taczek wzrośnie??????
  Obecnie służą – jako straszak na władzę.
  Ale władza ma piękniejsze wypasione fury – nie zamierza się przesiadać.

 4. you
  | ID: 16c4aa57 | #4

  bardzo fajne a ja opowiada głupity

Komentarze są zamknięte