Pomysł na reklamę, a przy okazji można pomóc schronisku dla zwierząt w Opolu

Niezależna Gazeta Obywatelska1

Miejskie Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Opolu może wygrać karmę o wartości ponad 10 tys. złotych. Wystarczy wziąć udział w internetowym głosowaniu.

Miejskie Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Opolu już od prawie dwudziestu lat opiekuje się zwierzętami. Od momentu powstania schronisko przechodziło szereg zmian, które miały służyć polepszeniu warunków bytowych przebywających w nim zwierząt. Dziś, wszystkie trafiające do schroniska zwierzaki otrzymują opiekę, miłość i wszystko, czego potrzebują. Koszty utrzymania wszystkich zwierząt są jednak ogromne.

 

Możesz pomóc

Jak większość tego typu placówek w Polsce, Schronisko w Opolu istnieje dzięki wsparciu ludzi dobrej woli. Każda pomoc pozwoli uratować kolejne zwierzęce istnienie, dlatego Schronisko bierze udział w akcji organizowanej przez firmę Krakvet, skierowanej do schronisk i przytułków dla zwierząt, w której można wygrać karmę dla zwierząt za ponad 10 tys. złotych. Aby pomóc, wystarczy wejść na stronę www.krakvet.pl i w zakładce „Nasza pomoc dla schronisk” zagłosować na wybraną placówkę. Akcja trwa do końca września.

 Oprac. TK, za: info prasowa

 1. Edek
  | ID: 15cac684 | #1

  Autor wpisu zamiast przedrukowywać farmazony z GW moglby sprawdzic jak wyglada glosowanie:
  „Żeby zagłosować, trzeba wejść na stronę http://www.krakvet.pl/forum i zarejestrować się, akceptując regulamin.
  Potem należy aktywować konto (specjalny link otrzymamy mailem) i zalogować się na forum. Następny krok to wybranie działu „Pomoc dla schronisk” i wątku „Poznajmy się”. Teraz wystarczy wpisać jeden post, w przeciwnym wypadku nie można oddać głosu.
  Potem należy wybrać zakładkę „Głosowanie na schronisko, które otrzyma pomoc – wrzesień 2012”.
  Ale wystarczy tylko wejsc w zakladke…

Komentarze są zamknięte