Konkurs dla samorządów: Dobry klimat dla rodziny

Niezależna Gazeta Obywatelska1

Trwa konkurs „Dobry Klimat dla Rodziny” o Nagrodę Pary Prezydenckiej. Samorządy do końca sierpnia mogą zgłaszać swoje działania na rzecz rodzin.

Zachęcamy samorządy gminne i powiatowe do prezentowania inicjatyw, które aktywizują i wzmacniają rodzinę oraz wykorzystują jej potencjał” – piszą Bronisław i Anna Komorowscy w liście do samorządowców.

Para prezydencka podkreśla, że w wielu gminach i powiatach są realizowane ciekawe inicjatywy – takie, które dają trwałe wsparcie rodzinom i pomagają rozwiązywać ich problemy. Bardzo często jednak informacja o tych przedsięwzięciach nie wykracza poza granice lokalnej społeczności czy wąskie grono ekspertów.

Konkurs „Dobry Klimat dla Rodziny” ma te działania docenić i upowszechnić, aby stały się inspiracją i wzorem dla innych samorządów.

Więcej informacji o konkursie – TUTAJ.

Oprac. TK, za: Samorząd PAP

  1. | ID: 0cbe1832 | #1

    Rodziny polskie same sobie poradzą,tylko im nie przeszkadzać, zapewnić pracę, i nie narzucać coraz to nowych przepisów ograniczających prawa rodzicielskie!! tzw. „.Dobry klimat dla Rodziny”, – konkurs, który realizować mają GMINY, bez dotacji z budżetu centralnego to fikcja,
    Gminy bowiem są tak zadłużone,że w 60% gmin grozi upadłość i zarząd komisaryczny!; że jeszcze w Warszawie o długach polskich wsi i miasteczek nie wiedzą????

Komentarze są zamknięte