Nie udało się skontaktować zarówno z WiK jak i MZD ws. remontu przy Kościuszki i Kołłątaja

Redaktor Obywatelski4

Redakcji NGO nie udało się dziś skontaktować zarówno z przedstawicielem Miejskiego Zarządu Dróg jak również nie uzyskaliśmy żadnej informacji dzwoniąc do spółki WiK. Można powiedzieć- trudno, jednak będziemy próbować dalej.

Dzwoniąc do MZD uzyskaliśmy informację, iż rzecznik prasowy jest na spotkaniu w ratuszu. Nie mamy pretensji oczywiście do nikogo, Pan Dyrektor Pietrucha wykonuje przecież swoje obowiązki. Dziwnym może wydawać się fakt, iż w sekretariacie nie chciano podać nam numeru kontaktowego do Wicedyrektora i Rzecznika Prasowego MZD, którym w jednej osobie jest Pan Mirosław Pietrucha.

Natomiast w spółce WiK, która jest wykonawcą prac przy skrzyżowaniu, przełączano nas cztery razy, po czym stwierdziliśmy, iż szkoda czasu na dalsze zabiegi z naszej strony.

Tak więc, jeżeli normalny obywatel chce się dowiedzieć szczegółów dotyczących prac wykonywanych na drogach, to ma schody.

oprac: ŁŻ/NGO

 1. Gość
  | ID: 609d09c7 | #1

  Co? Olali was?
  Nic dziwnego!!

 2. ak 47
  | ID: b3bf56de | #2

  A wystarczy podejść na ul. Kościuszki i w każdej kamienicy na drzwiach jest wywieszona informacja o remoncie, ile ma trwać i z grubsza jaki jest jego zakres. Co więcej, ogłoszenia wiszą tam od 2 miesięcy.

 3. Kubex
  | ID: 17e294e0 | #3

  taki kraj, bo jak ktoś co chce zapytać niewygodnego, to zaraz jest problem z odpowiedzą, też kiedyś sam dzwoniłem i nie mogłem uzyskać informacji dotyczącej remintu WiK.

 4. | ID: b8f5d658 | #4

  Widzimy codziennie na naszych drogach – remontowanych – ciekawe ” Kwiatki”. .Najpierw wycina się dziury, w kolejności zalewa się asfaltem,następnie droga jest rozkopana bo…kanalizację wykonują, póżniej dziury po wykopach zasypane są „różnościami” jak np.gliną, odpadami pocynkowymi, zalewa asfaltem, ale fragmentarycznie więc asfalt nie wiążę się z nawierzchnią istniejącą ,..gdy asfalt ostygnie kolejni inwestorzy – ” fachowcy” pytają ” co to za idiota wykonywał”? tym razem są to inwestorzy od urządzeń telekomunikacyjnych gazowych elektrycznych rozkopują drogi i tak w koło Macieju!Zaznaczyć trzeba,że każdy inwestor ma wykonanę kosztowne projekty budowlane w nich mieszczą się kosztorysy,które są „przewidujące” więc zawyżane itp. Zamknięcie drogi z przyczyn remontu i uzyskanie jakiejkolwiek informacji przez tzw,”prostaków, gminu”płacących podatki po prostu się lekceważy! – – Taki zaczarowany krąg !

Komentarze są zamknięte