Towarzystwa Biznesowe – antidotum na kryzys. Już 29 maja na Śląsku

Niezależna Gazeta Obywatelska2

Nawet jeśli kryzys to medialny konstrukt, którym posługują się możni tego świata, by tłamsić małych i średnich przedsiębiorców, w niepewnych czasach warto budować swoją firmę o zaufanie. Zarówno wewnątrz firmy, między pracodawcą a pracownikiem czy między wspólnikami, jak i na zewnątrz – z dostawcami i klientami. Wartość pieniądza spada, podczas gdy zaufanie zawsze procentuje.

Kolejną szansą na zdobycie cennych kontaktów biznesowych i wartościowych rekomendacji od zaufanych osób będzie spotkanie otwarte Towarzystwa Biznesowego Śląskiego. 29 maja w Katowicach każdy przedsiębiorca będzie mógł przyjść i przekonać się, jak w praktyce funkcjonuje oparty na zaufaniu biznes z wartościami.

Nie chcemy osób niepewnych, niezdecydowanych – mówi dla NGO Katowice Piotr Jędrysik, od roku w Towarzystwie a od niedawna jeden z jego networkerów. – Możliwość przystąpienia do klubu to kapitalna okazja dla tych, którzy szukają ponadfinansowych zabezpieczeń w biznesie.  A na spotkaniu otwartym mogą zasmakować tego, jak to w praktyce działa – wyjaśnia Jędrysik.

Współorganizatorem spotkania jest firma OnPay. Przedstawi na nim swój reprezentacyjny produkt: program lojalnościowy. – Program OnPay to innowacyjne i unikatowe przedsięwzięcie, które łączy siły polskich, lokalnych przedsiębiorców, reprezentujących wszystkie branże. Współpracując w Programie, zachowują oni pełną niezależność, a dzięki obecności w ogólnopolskiej sieci zwiększają własną konkurencyjność i atrakcyjność w oczach klientów – tłumaczy NGO Adam Lewandowski, prezes spółki.

Na spotkaniu 29 maja gościć będą też przedstawiciele Towarzystw Biznesowych z całej Polski. A grup istnieje już niemało: dwie w Warszawie, po jednej w Łodzi i Szczecinie, powoli Towarzystwo nabiera mocy w Trójmieście. O tym, dlaczego warto wybrać się na spotkanie, mówi nam Franciszek Niemyski, główny networker odpowiedzialny za grupy w Warszawie: – Każde spotkanie Towarzystw to doskonała okazja do poznania ciekawych osób i nawiązania nowych kontaktów biznesowych. To czas spędzony w doborowym towarzystwie, który realnie przekłada się na nasze życie zawodowe.

Spotkanie odbędzie się w katowickiej Restauracji Patio-Park, mieszczącej się w Parku Kościuszki (ul. Kościuszki 101). Jak podkreślają organizatorzy, liczba miejsc jest ograniczona i o udziale w spotkaniu zdecyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracja odbywa się drogą elektroniczną: aby zgłosić swój udział, należy wysłać e-mail na adres: [email protected]. – I potem koniecznie przyjechać – podkreślają śląscy networkerzy. Początek spotkania o godz. 17:00. Warto wygospodarować minimum dwie godziny oraz zabrać notes i pokaźny plik wizytówek. To zresztą jedyne koszta, które poniosą uczestnicy spotkania.

Autor: KEK

PS: Możliwy jest wspólny transport przedsiębiorców z Opola w tej sprawie proba kontakt: [email protected]

 

  1. | ID: 19528524 | #2

    Mądre przedsięwzięcie.Gratuluje pomysłodawcom!

Komentarze są zamknięte