A2 przejezdna przed Euro 2012 ?

Redaktor Obywatelski2

W Ministerstwie Transportu są już niemal pewni, że cała A2 będzie przejezdna przed Euro. Chcą w ostatniej chwili ogłosić dobrą wiadomość.

W ministerstwie mają nadzieję na dobrą pogodę, bo w deszczu nie można układać asfaltu – ujawnia „Gazeta Wyborcza”. W swych rachubach uwzględnili tylko kilka dni niepogody. Przekonanie, że autostrada będzie przejezdna na Euro, daje się odczuć także na budowie.  -„W tę budowę włożono tyle wysiłku, że musi się udać” – mówi „Gazecie Wyborczej” Grzegorz Piątkowski, jeden z kierowników robót na odcinku C.
Przypomnijmy tylko, iż Minister Sławomir Nowak ocenił gotowość polskich lotnisk na Euro 2012 na 5, PKP ocenił na 4, natomiast drogi z powodu możliwości braku przejezdności autostradą A2 na 3.
oprac: ŁŻ

 

 1. z Niemodlina
  | ID: 317c3ed9 | #1

  hahahha, czego to się nie robi dla propagandy sukcesu, GW do końca, nawet na dzień przed euro2012 będzie kłamać, aby odwrócić uwagę społeczeństwa od zbliżającej się kompromitacji tego NIE-rządu z premierem na czele.
  Absurd goni absurd, niekompetencję obecnej ekipy rządzącej są ciągle ukrywane i przemilczane, mało kto wie, że Prezydent POdpisał ustawę, która jest precedensem na skalę światową, która zezwala na dopuszczenie do ruchu dróg będących jeszcze placem budowy, ciekawe kto będzie odpowiadał za wypadki i uszkodzenia nawierzchni niedokończonych jeszcze dróg, POlacy to bogate sPOłeczeństwo, za wszystko zapłacą i jeszcze dołożą się na ratowanie niemieckich i francuskich banków, oczywiście wszystko w myśl zasady BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ :) :)
  Dlaczego GW nie raczy wspomnieć w jaki sposób D.Tusk wizytował wczoraj autostrady??? Cały internet się z tego śmieje, premier latał helikopterem nad nieukończonymi autostradami, by później POinformować sPOłeczeństwo,że wszystko gotowe!!! hahahahhaa

 2. | ID: c0e7cdf6 | #2

  Z helikopteru fajnie widać drogi @,drogi z dziurami @ drogi z rozstępami czyli drogi nie z tej ziemi z UFO w tle!!

Komentarze są zamknięte