Poseł Tomasz Górski odchodzi z PiS i przechodzi do Solidarnej Polski!

Redaktor Obywatelski2

Poznański poseł PiS Tomasz Górski przeszedł do Solidarnej Polski Zbigniewa Ziobro. Odejście za nim zapowiadają również miejscowi radni. Wszystko jest wynikiem spięć pomiędzy Górskim a szefem PiS w Poznaniu Tadeuszem Dziubą.

Górskiego na konferencji prasowej zaprezentował jeden z liderów SP Jacek Kurski, który bardzo cieszy się, że do ich partii dołączy kolejny młody i ambitny parlamentarzysta, wygrywający wybory od trzech kadencji, zawsze z dalekiej pozycji. Górski to również przedsiębiorca.

Sam Górski przyznaje, że chce rozwoju Polski, jednak do tego potrzebna jest nowa, poważna siła polityczna, którą pragnie zbudować wspólnie z kolegami z SP.

Solidarna Polska obecnie posiada 21 posłów oraz 2 senatorów.

 

oprac: ŁŻ

  1. łopian
    | ID: 8e52be8e | #1

    Nich idzie i nie wraca.Zapewnie idzie do nikąd!!!

  2. Piotr Rubas
    | ID: 4cc2f752 | #2

    No pewnie, najlepiej popierac Jarka bez wzgledu na wszystko, (popieranie i wynegocjowanie konstytucji europejskiej znoszacej polska suwerennosc, zwanej dla zmylenia przeciwnika Traktatem Lizbonskim; glosowanie przeciw obronie zycia ludzkiego od poczecia do naturalnej smierci, otaczanie sie zwolennikami sojuszu z Sojuszem SLD w postaciu Adama Hofmana)…

Komentarze są zamknięte