Dzisiaj spotkanie z posłem Jackiem Światem w Brzegu

Niezależna Gazeta Obywatelska2

Brzeskie struktury Prawa i Sprawiedliwości w drugą rocznicę tragedii smoleńskiej organizują 15 kwietnia spotkanie z posłem Jackiem Światem, wdowcem po Aleksandrze Natalii-Świat, która zginęła 10 kwietnia 2010 r. Spotkanie odbędzie się po Mszy św. odprawianej w intencji Ojczyzny o godz. 13.00 w kościele Podwyższenia Krzyża Św. w Brzegu.

 Oprac. TK

  1. w prawdzie
    | ID: 57d3488a | #1

    struktura brzeska organizuje spotkanie a w tym samym czasie w Opolu jest Marsz w obronie Telewizji Trwam, co za jedność teraz już wiem dlaczego Opolski PiS tak działa, przecież to zwykłe rozbijactwo, co za popaprańcy wzięli się za organizacje tego Marszu, a co do ich wiary tez mam pewne wątpliwości, mając na uwadze to, że dziś jest Niedziela Miłosierdzia Bożego i sporo wiernych wybrało się na pielgrzymkę do Łagiewnik, co za kompatybilność, ale może chodziło o to że Marsz wypadł źle,

  2. antidotum
    | ID: c1c47bb8 | #2

    Pozeł ziarnisty robi wszystko by skłócić wszystkie srodowiska!!! Zamiast wystapić o wolność mediów w których tak mocno PiS sie lansują organizują jakieś brzeskie pseudospotkanie o niczym.

Komentarze są zamknięte