Subiektywny przegląd tygodnia: Nowak przegina, powstała nowa Rada a posłowie jedzą sól drogową…

Redaktor Obywatelski1

Z Opola

Radny Michał Nowak przyrównał Prezydenta Zembaczyńskiego do… Hitlera. Prezydent mocno się uraził, ale tu chyba, nikt zaskoczony być nie może, przecież, to było dość mocno przegięcie. Jednak radny zastanowił się i prezydenta przeprosił. To rzadkie w polityce, na każdy szczeblu, ale jednak widać, że się zdarza.

Dziennikarka GW Opole Joanna Pszon wymazała komentarz do zeszłotygodniowego spotkania Zbigniewa Ziobro w Opolu. Dokonała dogłębnej analizy sytuacji używając do tego pięciu zdań! Jest publicystyka pierwszej klasy!

W Ratuszu powstała Rada ds. Rodziny. Wałkujemy na NGO temat przez cały tydzień. Dobrze, że za posiedzenia nikt nie będzie brał pieniędzy, tak jak jest w przypadku komisji. Czy tej postaci forum dyskusyjne poprawi byt mieszkańców? No, z całą pewnością darmowe ciastka i kawa na powiedzeniach będą, więc czyjąś sytuację na pewno poprawi.

Jak informuje „Gazeta Wyborcza” Tomasz Garbowski wagaruje! Panie Pośle, ale ja Pana rozumiem! Siedzenie w tak bliskiej odległości od posłów Ruchu Palikota, może wywołać palpitacje. Proszę pamiętać, że nigdy nie jest za późno aby przenieść się na prawą stronę!

Wiceprezydent Krzysztof Kawałko kolejny raz stwierdził, że pieniądze na trzeci dzień festiwalu znajdą się…

I wiecie co jest najlepsze… Znalazły się! Magik, to jest prawdziwy magik!

O Magiku przeczytacie również w nowym cyklu ” Usłyszane w urzędzie”

Czy ktoś widział w ostatnim czasie Wiceprezydenta Wiśniewskiego? Może Arek jest na urlopie, ale ukrywa się po kilku medialnych wtopach? Od pewnego czasu obserwuje nad wyraz aktywnego Krzysztofa Kawałko, często słyszę Krzysztofa Początka, natomiast o Arku cicho… Jeżeli tak będzie dalej, będziemy zmuszeni dodać ogłoszenie ” ktokolwiek widział, ktokolwiek wie”.

Z kraju

Z cyklu powiedzieli: Łukasz Gibała- „Tusk traci kontakt z rzeczywistością”. Poseł Gibała stwierdził, to co, wszyscy wiemy od ładnych paru lat…

Grzegorz Schetyna broni Radia Maryja! Tego jeszcze nie było, ale najwyraźniej, Grzesiek ” zniszczę Cię” Schetyna jeszcze wiele razy będzie o sobie przypominał. Szczerze, to wierzę, że ten polityk dojdzie jeszcze do swojego stołka.

Europoseł Sławomir Nitras w terenie zabudowanym jechał ponad 100 km/h. Uważam, że robienie nagonki z tego powodu jest dość dziwne. Wystarczy zobaczyć, czy inni politycy skomentowali tak straszliwy wyczyn. Nie? Więc co to oznacza? Sami tak zasuwają ulicami!

Fryzjer od Muchy, nie jest już wiceszefem COŚ. Szkoda, bo fajnie było.

Jarosław Kaczyński stwierdził, iż chce stanąć przed Trybunałem Stanu. Zbigniew Ziobro wyśmiał Trybunał Stanu. Jak widać opozycja nie boi się władzy. Przecież jak można bać się ludzi, którzy przed kamerami w gatkach latają za piłką omawiając przy tym prywatne interesy?

Z cyklu człowiek tygodnia: Ireneusz Raś. Antypolityk, osobnik zasiadający w sejmowych ławach, tylko dlatego, że miał farta. Nie potrafi powiedzieć nic mądrego. Lider PO w regionie małopolskim. Dziękujemy!

Spotykani na sejmowych korytarzach posłowie, żalą się, że Cezary Grabarczyk( wicemarszałek) prowadzi obrady tak wolno, że można wyjść, zjeść obiad, wrócić, a poprawka która była czytana przy wyjściu, będzie nadal wałkowana. To przypomina pewną anegdotę, kiedy to ówczesny Marszałek Schetyna zaprosił Ministra Grabarczyka do siebie aby ten zrelacjonował stan prac na polskich drogach. Podobno Grabarczyk mówił tak wolno, że Schetyna zamówił u sekretarki RedBulla na wzmocnienie dla ministra!

Czy słyszeliście, że w sejmowej knajpie podawali dania doprawione solą drogową? Tak, podawali! (hehehe)

Kochani kolejny raz apelujemy do Was! Jeżeli którykolwiek z artykułów jest Wam bliski, kopiujcie linka i wysyłajcie go dalej! Jest to dla nas bardzo ważne. Chcemy docierać do jak największej liczby odbiorców. Każdy jeden czytelnik jest na wagę złota. Powtarzam – piszemy dla Was! Klikajcie „lubię to” na Facebooka, oraz klikajcie na Twittera. Jeżeli chcecie pomagać w tworzeniu NGO napiszcie do nas: [email protected] Z góry dziękujemy!

Autor: Łukasz Żygadło

  1. Karteziusz
    | ID: 5e46a8b6 | #1

    :)

Komentarze są zamknięte