Co się dzieje?

Niezależna Gazeta Obywatelska3

Dzisiejsza próba samobójcza prokuratora wojskowego jest kolejnym dziwnym przypadkiem dotyczącym śledztwa w sprawie katastrofy smoleńskiej.

Konferencja po której doszło do tego dramatycznego zdarzenia dotyczyła przecieku medialnego w sprawie śledztwa smoleńskiego. Jak mówi Witold Gadowski, dziennikarz śledczy i psycholog decyzja prokuratora Przybyłą nie była podjęta bez przemyślenia. Jest on osobą silę. W trakcie trwania konferencji, wypowiadał się konkretnie, chcąc poinformować o ważnych sprawach.

Należy zwrócić szczególną uwagę na fakt, że jest to kolejny przypadek samobójczy w trakcie trwania śledztwa ws. katastrofy smoleńskiej.

Gadowski zwraca uwagę na ciągle funkcjonujących w środowisku dziennikarskim agentów WSI. Inwigilacja dziennikarzy przez obecny rząd jest tak silne, że koleje osoby nie wytrzymują presji psychicznej. 

Dodatkowo widać ewidentnie jest istnieje konflikt pomiędzy prokuraturami wojskowymi i cywilnymi. Według płk. Mikołaja Przybyła zmanipulowane materiały dotyczące ujawnienia dokumentów dotyczących śledztwa smoleńskiego są próbą zamknięcia prokuratur wojskowych przez prokuratora generalnego.

Potrzebne są specjalne środki wyjaśniające dzisiejsze zdarzenie. Problem polega na tym, iż krajem rządzi ekipa, która jak widać na wszelką cenę, chce zamiatać pod dywan wszystkie niewygodne sprawy.

Autor: Łukasz Żygadło

 1. RVNG
  | ID: 3cd170be | #1

  Krajem rządzą POstkomuniści

 2. racjonalista
  | ID: 8e07646b | #2

  czyli dalej wierzycie w teorie spiskowe… cały świat nic nie widzi tyko PiSowe środowisko jest jaśnie oświecone … zacznijcie MYŚLEĆ

 3. Eleonora
  | ID: 28d4c746 | #3

  @racjonalista

  Ależ, przecież to oczywiste, że facet strzela sobie w łeb na samą myśl o planowanym przez żonkę popołudniowym trzepaniu dywanów!
  Cały świat to widzi, nieprawdaż?

Komentarze są zamknięte