Herodowie są wśród nas – nie dajmy im się zwieść

Niezależna Gazeta Obywatelska1

Szóstego stycznia przez kilkadziesiąt miast Polski przejdzie Orszak Trzech Króli. Królowie i towarzyszące im tłumy będą cieszyć się z narodzin Dziecka. Nie wszyscy jednak będą podzielali tę radość. Radzę zwrócić uwagę na postać Heroda. On wiadomością o narodzinach jest zaniepokojony. Ukrywa to, chcąc uzyskać informacje o miejscu narodzenia, ale wkrótce zrzuci maskę. Wyprowadzony w pole przez Mędrców wyśle siepaczy do Betlejem, którzy wymordują w okolicy dzieci do lat 2.

Czy podczas radosnego święta warto zwracać uwagę na tę ponurą postać? Jest poważny powód aby to robić. Herodowie w naszych czasach rozmnożyli się niepomiernie. W dodatku są coraz bardziej przebiegli. Dzisiaj zabijają dzieci przed narodzeniem i wmawiają nam, że to nie morderstwo. Liczba ich ofiar przeraża. Co roku w wyniku aborcji na świecie ginie około 50 milionów dzieci! Dzieci są trute chemikaliami albo rozszarpywane w łonach matek.

Herodowie rozprzestrzenili się również geograficznie. Nie brakuje ich niestety nad Wisłą. Szczególnie upodobali sobie ostatnio salony władzy i studia medialne. Tak jak ich protoplasta są mistrzami przebiegłości. Mówią tylko o dobru ludu, „prawach reprodukcyjnych” – mając na myśli prawo do zabijania, „bezpiecznej aborcji” – tak jakby możliwa była „bezpieczna egzekucja”, mówią, że wszystkie „dzieci powinny być chciane”, mając na myśli to, że inne można wyrzucić do zsypu. Ostatnio wiele mówią o „prawie do posiadania dziecka” i domagają się aby każdy mógł sobie wyprodukować dziecko „in vitro”.

Polscy Herodowie starają się wyglądać sympatycznie i robić dobre wrażenie. Przychodzą nawet dzielić się opłatkiem, zwłaszcza wtedy, kiedy pokazuje to telewizja. Nie dajmy się  jednak zwieść. Ich celem jest mordowanie dzieci.

Autor: Mariusz Dzierżawski
Fundacja Pro – prawo do życia, www.stopaborcji.pl

  1. Piotr Rubas
    | ID: f114f4d8 | #1

    Brawo! Ciekawy artykuł

Komentarze są zamknięte