Subiektywny przegląd tygodnia: Zembaczyński daje autografy, Palikot przeciw powiatom

Niezależna Gazeta Obywatelska1

Z Opola
Bukowski i Nowak poza PiS. Ten pierwszy i tak mało robił, ten drugi można powiedzieć, że był potrzebny, jednak wybrał inną drogę kariery. Szkoda, jednak powodzenia chłopaki! Wasza przygoda z polityką może potrwać jeszcze tylko trzy lata.

Marcin Ociepa gra na śmierci. Nie, to nie instrument, a Ociepa nie naczytał się książki Marka Kawy. Nasz opolski lider PJN wymyślił aby nazwać wiadukt przy ulicy Struga imieniem zmarłego Vaclava Havla. Czy muszę coś jeszcze dodać?

Hit grudnia! Ryszard Zembaczyński podpisze monetę, a Ty możesz sobie ją kupić na aukcji charytatywnej. Pomysł z monetą ciekawy, ale żeby prezydenta Opola? Ryśka można spotkać codziennie na spacerze z psem, zawsze można podejść po autograf.

Szkoda, że Stanisława Tyki nie było przy otwarciu mostu na ulicy Ozimskiej. Był wojewoda, prezydent, dyrektor MZD, a Staszka, który, można tak powiedzieć: podpisał pierwsze papiery, nie było. Może woli się już nie pokazywać.

Z Kraju

Gazetki brukowe kochają Julię Piterę. Raz ktoś zrobił zdjęcie Pani Poseł, jak kupuje patelnie, innym razem jak kupuje majty za 30 złotych! To dopiero są wiadomości interesujące.

Zgadam się z Palikotem w jednej rzeczy, otóż popieram zniesienie powiatów. Po co tyle administracji? Osobiście uważam, iż również powinno się zmniejszyć ilość gmin, dać większe kompetencje mniejszej ilość radnych, wójtów i burmistrzów, co znacznie zmniejszy koszty administracji. Tak , zgadzam się z tym postulatem Palikota, i chyba tylko z tym jednym.

Aleksander Kwaśniewski jednoczy polską lewicę. Chyba marzy mu się jakaś fucha, albo ma inny głębszy plan. Może powrót SLD? Przecież obecny sojusz powstał z połączenia lewicowych stowarzyszeń i organizacji. Teraz wielkim patronem lewicy będzie Kwaśniewski. Ogólnie śmiesznie wyglądają lewicowi politycy, którzy przy choince składają życzenia świąteczne. Panowie trzymajcie się swoich idei, jeżeli walczy się z wiarą, kościołem, to moralna prostytucją jest zdobywać głosy wyborcze przy choince.

Autor: Łukasz Żygadło

  1. J
    | ID: c0b698ac | #1

    Dziwna fota – pappier toaletowy,płyn do mycia naczyn, „coś” w misce, śmietana, „coś” na papierowej tacce.

    Panie Łukaszu nie było lepszej fotki?

Komentarze są zamknięte