Raport Ociepy

Niezależna Gazeta Obywatelska3

Wiceprzewodniczący Rady Miasta Marcin Ociepa postanowił rozliczyć się z wyborcami. W tym celu przygotował blisko 40 stronicowy raport o swojej działalności za ostatni rok.

W sprawozdaniu z pracy radnego może zauważyć, iż solidnie przepracował mijający rok. Oczywiście trzeba tu zaznaczyć, iż raport przygotowany przez osoby trzecie na pewno wyglądałby inaczej, jednak chwała Ociepie za jego pracę.

Najważniejsze fakty są następujące:

 

104 godziny – tyle radny poświęcił w ciągu roku na dyżury dla mieszkańców, z których powstały 22 pisemne interwencje.

20- w tylu sesjach rady uczestniczył Ociepa

9- ilość napisanych wniosków

8- ilość napisanych interpelacji

4- ilość pytań

 

Do wszystkich tych liczb, można również dodać zasadniczy udział w tworzeniu nowych rad dzielnic, oraz rewolucje obywatelską „Odmień swoje podwórko”. Marcin Ociepa działał również na rzecz odnowy i sprzątania cmentarza przy ulicy Wrocławskiej, działał na rzecz wsparcia III Sektora, oraz brał udział w licznych inicjatywach społecznych i patriotycznych.

Przypomnijmy również, iż Ociepa ubiegał się również o mandat posła w tegorocznych wyborach parlamentarnych, uzyskując wynik ponad 2 tys głosów. Nie udało mu się uzyskać mandatu posła.

Czekamy na rozliczenie się z pracy za zeszły rok pozostałych radnych. Kto chętny?

Autor: Łukasz Żygadło

 1. Pejter
  | ID: 894a41a1 | #1
 2. Kazik
  | ID: 5305a1a7 | #2

  Dlaczego w Polskiej gazecie niejaki Pejter – po jakiemu to , promuje Niemieckie linki.
  Brakuje mu Niemieckich czytelników to niech pisze do Niemieckiej prasy. Nie paskudź Polskiej gazety.

 3. Pejter
  | ID: 585fab46 | #3

  Potrafisz czytać teksty? „Czekamy na rozliczenie się z pracy za zeszły rok pozostałych radnych. Kto chętny?” Jako w miarę aktywny „przeglądacz” portalu odpisuję na wezwanie blogowicza.

  PS. Mógłbyś wyjaśnić swoje pojęcie niemieckości?
  PS2. Ta „gazeta” jest ponoć „niezależna” a nie Polska. Gazeta Polska jest tu: http://www.gazetapolska.pl/ lub tutaj: http://gpcodziennie.pl/ (nie dziękuj za pomoc)

Komentarze są zamknięte