Klub Gazety Polskiej w PSP nr 15 w Opolu

Niezależna Gazeta Obywatelska3

Tegoroczny dzień św. Mikołaja z pewnością pozostanie na długo w pamięci 10-letniej Jessica Firlus, uczennicy Publicznej Szkoły Podstawowej nr 15 im. Królowej Jadwigi w Opolu.

Klub „Gazety Polskiej” w Opolu podarował uczennicy komputer z pełnym wyposażeniem m.in. monitor, klawiaturę, myszkę, drukarkę z kompletem tuszy i ryzą papieru jak również paczkę z słodkościami.

Jessica odebrała prezent w świetlicy szkolnej w towarzystwie koleżanek i kolegów. Obecna była również Pani Dyrektor szkoły i opiekunki. Dziewczynka była wyraźnie przejęta tym wydarzeniem. Mamy nadzieję, iż komputer okaże się pomocny w edukacji, że dzięki niemu będzie mogła poszerzać swoją wiedzę i umiejętności.

Również Pani Dyrektor i opiekunki nie zostały z pustymi rękoma, w prezencie dostały miesięcznik „Nowe Państwo”. Zadeklarowały chęć dalszej współpracy z Klubem „Gazety Polskiej” w podobnych akcjach.

Podsumowując:

Zobaczyć uśmiech dziecka – bezcenne:)

Za: Klub „Gazety Polskiej”

 1. | ID: 6c98b4bc | #1

  Brawo dla klubu Gazety Polskiej. To sa patriotyczne środowiska i dobrze, żeby było ich jak najwięcej i by były jak najprężniejsze.

  Ale swoją drogą co to za imię dla polskiego dziecka – Jessica. czy ja dobrze widzę? Czy aby jej matka nie upadła na głowę?

 2. | ID: f10afb19 | #2

  Trzeba być Małostkowym człowiekiem aby potępić taką uroczystość .Tak tylko mógł postąpić Komuch.

 3. Anonim
  | ID: 6339834c | #3

  to raczej ty upadłeś na głowę!!! to imię jest śliczne i pasuje do niej idealnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentarze są zamknięte