Subiektywny przegląd tygodnia: Minister Rakoczy, a Julia odwołana

Niezależna Gazeta Obywatelska

Z Opola
Wiadomo, że PSL nie zostawia swoich ludzi bez pracy. Dlatego też Stanisław Rakoczy, któremu nie udało się zostać posłem, będzie wiceministrem w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych.

Ja doskonale rozumiem radnych miejskich w kwestii uchwalenie statutu miejskiego, tak aby można było korzystać z iPadów. Po prostu nie potrafią ich obsługiwać! Ja też nie potrafię, dlatego praca mogłaby zająć mi więcej czasu. Wiadomo, więcej czasu mniej przyjemności, co tam przyszłość miasta…

Radny Kaliszan krępuje pomysł Wiceprezydenta Wiśniewskiego. Wyleci z partii? Może nie wyleci. Chwilowo dostał baty podczas rozmowy z dziennikarzem GW, może mu wystarczy. Tak to jest w polityce. Masz chłopie rację, to musisz siedzieć cicho, bo będzie z Tobą krucho. Bądź maszynką do głosów i tyle.

Ten opolski przegląd chciałbym zakończyć jakże radosną nowiną dla nas wszystkich drodzy Opolanie! Ania Bałon dostała się do finału Top Model! Jupi!!!!!!!!!!!!!

Z Kraju

Vivat Ruch Palikota! Konferencja dotycząca rozwiązania PZPN była chyba najgorszą w historii Sejmu. Już pomijam fakt, że posłowie mają problemy z wysławianiem się. Ale wręczanie jakiś przedziwnych gadżetów, pokazywanie zmienionych zdjęć działaczy związku, to czysty styl Palikota.

Sam Palikot chyba ostatnio woli się nie udzielać w tego typu wiejskich akcjach. Wypowiada się w miarę taktownie, prawie jak ekspert. Fakt, teraz jest prawdziwym liderem, mentorem, który musi dobrze wykarmić trzodę wiedzą pop-polityczną

Uwaga ślimaczy się dyskusja o karze śmierci. Co tam kryzys, co tam deficyt, wiek emerytalny, dyskutujmy o zabijaniu!

Radek Sikorski zmienia Europę. Donald Tusk też. Chłopaki chyba polubili niemiecką golonkę i chcą siedzieć przy stole. Siedzą wtedy gdy jest jedzenie. Natomiast gdy rozpoczyna się dyskusja o pieniądzach są wypraszani za drzwi. Boli prawda?

Julia Pitera odwołana! Nie będzie już tropiącym przestępstwa polityków ministrem . Szkoda, bo nic nie robiła. Teraz pewnie przyjdzie taki gość, co będzie śledził wszystkich i wypatrywał gdzie co, kto ukradł, zmalwersował, powiedział. Hyhy- żartowałem!

Autor: Łukasz Żygadło

 

Komentarze są zamknięte