W piątek w Radio Opole debata o Marszu Niepodległości w Warszawie

Niezależna Gazeta Obywatelska5

Jutro (tj. 9.11) gościem porannej rozmowy /W cztery oczy/ będzie Tomasz Kwiatek, „były radny  PiS i redaktor naczelny Niezależnej Gazety Obywatelskiej, który wybiera się na Marsz Niepodległości do Warszawy” – jak podaje Radio Opole.

Jak będzie wyglądał marsz? Czy będzie pokojowy, czy też dojdzie do jakichś ekscesów? Czy członkowie ONR to patrioci czy raczej faszyści? O tym wszystkim jutro o 8.03 w Radio Opole w audycji red. Macieja Nowaka „W cztery oczy”.

Natomiast o godz. 16.00 gościem debaty w Radiu Opole, będzie Tomasz Greniuch, członek zespołu redakcyjnego NGO, szef Opolskiej Brygady ONR i organizator wyjazdu opolan na Marsz Niepodległości do Warszawy. W debacie prowadzonej przez redaktora Macieja Nowaka mają wziąć udział obok Greniucha politolog z UO, przedstawiciel MN i osoba z organizacji praw mniejszości homoseksulanych!

Przy okazji informujemy, że na Marsz Niepodległości jedzie już ponad 180 osób z Opolszczyzny.

Profil Niezależna Gazeta Obywatelska na Facebooku ma 240 fanów. Plus jeden? »

Oprac. TK, źródło: Radio.Opole.pl

 1. Trydent
  | ID: d0ff2ed3 | #1

  Powodzenia Panowie!!

 2. tomek
  | ID: 4d10e828 | #2

  ironia losu: dziś mniejszość niemiecka i geje grają do jednej bramki

 3. Sivad
  | ID: 5c2ff8d3 | #3

  Zadajcie MN pytanie, czy Angela usunęłaby homosi i obywateli obcej, nie mówiąc o własnej, narodowości, którzy próbowaliby zaklócić marsz obywateli własnego państwa w największe państwowe święto. Jeśli mają jakieś watpliwości, to jaka jest rola MN w państwie polskim? I w ogóle, co mn ma do sposobu obchodzenia przez Polaków własnego święta? Niech walczą z faszyzmem w swoim heimacie.

 4. gość
 5. | ID: aaedbf4a | #5

  Zapis rozmowy http://www.radio.opole.pl/gosc-poranka/tomasz-kwiatek.html natomiast Tomasz Greniuch i debata o Marszu będzie na antenie Radia Opole dopiero w piątek w Dniu Niepodległości o 10.00 jak się dowiedzieliśmy.

Komentarze są zamknięte