dr Cameron: „Narodowi socjaliści byli popularni a paradygmat stojący za socjalistami jest podobny do paradygmatu homoseksualistów”

Niezależna Gazeta Obywatelska4

20 października br. Opole gościło zacnego amerykańskiego psychologa – dra Paula Camerona. Na sali w Restauracji Venezia przy ul. Szpitalnej 13 zasiadło kilkadziesiąt osób zainteresowanych wykładem pt. „Społeczne skutki rewolucji obyczajowej”. Organizatorami spotkania był Klub „Polonia Christiana” oraz  Biuro „Radia Maryja” przy parafii bł. Czesława w Opolu. Patronat objęła NGO.  Swój wykład naukowiec wygłosił w języku angielskim, a Klub „Polonia Christiana” zapewnił tłumacza.

Dr Cameron znany jest ze swoich badań na temat homoseksualizmu. Swój arcyciekawy wykład prelegent rozpoczął od wyjaśnienia w jaki sposób do głosu w przestrzeni publicznej doszło lobby homoseksualne. Amerykańskie Stowarzyszenie Psychiatrów często omawiało tematy związane z gejami i ich problemem, jednak już pod koniec lat 70. spora część doktorów z tego Stowarzyszenia było innych preferencji seksualnych. W tym czasie wydawali oni  raporty twierdzące, że homoseksualizm to normalne zjawisko. To właśnie w tych latach rozpoczęła się prawdziwa rewolucja obyczajowa pod tym względem. Osobom o tych nienormalnych skłonnościach dodało to odwagi. Jednak w tamtym czasie pojawił się duży odsetek osób zarażonych wirusem HIV właśnie w kręgach homoseksualnych i osób zażywających narkotyki. Był to skutek dobrych opinii Amerykańskiego Towarzystwa Psychiatrycznego na temat gejów i lesbijek. Następnie szanowny gość zadał pytanie czy są jakieś twarde i niezbite dowody wskazujące na to, że istnieje zachowanie dyskryminujące osoby, które mówią, że homoseksualizm jest zły i chcą ustrzec przed tym swoje dzieci. Dr Cameron udzielił na to pytanie wyczerpującej odpowiedzi. Istnieją pewne trzy aspekty – wskazania, które dotyczą wszystkich obywateli myślących normalnie. Pierwszy aspekt polega na tym, aby człowiek dawał więcej od siebie dla ogółu niż bierze i konsumuje. Musi w pewien sposób spłacać dług wobec swojej rodziny i Ojczyzny. Niesamowite są dane dotyczące kosztów utrzymania przy życiu i leczeniu osób homoseksualnych zarażonych AIDS. W USA choruje na ta śmiertelną chorobę milion osób. Z tej liczby, 550 000 osób to homoseksualiści. Co roku umiera 20 000 osób a dochodzi 30 000 nowych. Amerykański Rząd oszacował, że koszt utrzymania jednej osoby chorej na HIV wynosi 700 000 dolarów. Jest to ogromny koszt jaki ponosi społeczeństwo.

Na podstawie duńskich, angielskich i amerykańskich badań naukowców osoby z tymi zboczonymi skłonnościami żyją statystycznie krócej. Średni wiek  mężczyzny geja wynosi 52-54 lata, zaś kobiety lesbijki w okolicach końcówki 50 lat. Biorąc to wszystko pod uwagę żyjąc tak krótko nie zdołają spłacić długu wobec społeczeństwa.

Drugi aspekt dotyczy dobrych obyczajów, prawa danego kraju itd. Każdy obywatel ma obowiązek go przestrzegać, dzięki temu nie uniknie się destabilizacji kraju. Lekarze  psychiatrzy z USA przeprowadzili badania osób heteroseksualnych i homoseksualnych pod kątem społecznym. Wyniki były szokujące. Geje mają o wiele większe skłonności do popełnienia przestępstwa. Gdy zaś badani byli pod kątem zażywania nielegalnych substancji badania potwierdziły, że mają dwu a nawet trzykrotnie większe skłonności do  zażywania narkotyków. Niespodziewanie dr Cameron popisał się dobrym żartem mówiąc: – „Jak wszyscy wiedzą macie dobre drogi”. Po chwili dodał: –  „Myślałem, że będzie większy uśmiech”. Był to wstęp do potwierdzenia, że osoba zasiadająca za kierownicą pod wpływem alkoholu czy substancji nielegalnych stanowi zagrożenie dla innych. Okazuje się bowiem, że i w tej niechlubnej dziedzinie geje prowadzą prym.

Oprócz kosztów społecznych, norm i prawa najważniejszym a zarazem trzecim aspektem jest rodzina i prokreacja. Jako ciekawostkę doktor podał informację, że w Polsce na kobietę przypada 1,3 dziecka. Czasem Polska chwali się, że np. w Grecji czy Hiszpanii nie jest lepiej, ale musimy zdać sobie sprawę z tego, że nasza przyszłość bawi się na naszych podwórkach. Zarazem dostaliśmy ostrzeżenie, że przy takim wskaźniku Polska za 20-30 lat będzie mieć połowę z obecnej ludności. Przechodząc do meritum: jaki wkład osoby  homoseksualne mają w budowanie i wzrost wskaźnika demograficznego? Ile maja dzieci? Odpowiedź jest jasna. Dramatycznie wynikały badania mówiące o skłonnościach gejów do molestowania dzieci. Zjawisko pedofilii potępione było przez wieki przez Kościół katolicki. Molestowanie seksualne dzieci jest najobrzydliwszym grzechem ciężkim. Badania pokazały, że jeśli młodzieniec swój pierwszy kontakt seksualny miał z homoseksualistą to na 60% będzie gejem. Statystyki te nie odnoszą się do kobiet, gdyż są one bardziej odporne na pokusy niż mężczyźni. Wynika więc z tego, że osoby homoseksualne nie dość, że nie sprzyjają rodzeniu dzieci to jeszcze im szkodzą.

W podsumowaniu swojego niezwykle ciekawego wykładu dr Cameron zwrócił uwagę, że dotychczas zrobiono 30 dużych badań wobec osób o skłonnościach odbiegających od normy i wyniki wypadły na niekorzyść gejów i lesbijek. Ciekawa konkluzja dotyczyła tego, że skoro chrześcijanin uważa Kościół za zbyt restrykcyjny wobec tych ludzi, dlaczego tak to go boli? Istnieją  media kształtujące pewne trendy (tu dr Cameron zaznaczył, że jest w Polsce pewna znana nam „Gazeta”), że Kościół nie ma racji, żeby porzucić historię i być po ich jedynej słusznej stronie. Chcą  zdobyć popularność. – „Narodowi socjaliści byli popularni a paradygmat stojący za socjalistami jest podobny do paradygmatu homoseksualistów” – podkreślił wykładowca. Zakończony wykład zgromadzeni słuchacze nagrodzili gromkimi brawami. Następnie odbył się panel dyskusyjny. Można śmiało powiedzieć, że przekazana wiedza zostanie na długo w pamięci mieszkańców Opola i da im siłę do głoszenia prawdy o osobach, które chciałyby narzucić zdrowo jeszcze myślącym ludziom swoją wizję rozbijania prawdziwego małżeństwa i rodziny.

Autor: Marek Kuryło

 1. NGO
  | ID: b5fca8df | #1
 2. | ID: b5fca8df | #2

  Zapis ze spotkania można odsłuchać na http://www.sendspace.pl/file/c068a769fb4d938c3fca9bc

 3. miłośnik hulajnogi
  | ID: 77197e0d | #3

  Narodowi socjaliści homoseksualistów wsadzali do obozów koncentracyjnych. A w realnym socjaliźmie w czasach PRL pederaści musieli się ukrywać. Trochę się drowi Cameronowi pokiełbasiło z tym podobieństwem paradygmatów.

 4. 7 listopada 2011, 22:13 | #1
Komentarze są zamknięte