Skandal! Polityk PO popiera satanistę!

Niezależna Gazeta Obywatelska3

Sławomir Nowak, Sekretarz Stanu w kancelarii Prezydenta RP i wieloletni działacz Platformy Obywatelskiej poparł w wywiadzie dla portalu Onet.pl działalność satanisty Adama Darskiego. Polityk skrytykował środowiska domagające usunięcia z TVP człowieka obrażającego publicznie katolików. Na pytanie dziennikarza o obecność Darskiego w Telewizji Polskiej, minister Nowak odpowiedział:– „Niech nadal robi to, co chce. Nikt nikogo nie zmusza do oglądania Adama Darskiego. Gra to co lubi, dobrze mu to wychodzi, odnosi sukcesy i dobrze. A to, że jest inny od całej reszty, to jego zaleta”. Polityk PO dostrzega w zachowaniu satanisty element kontrowersyjny, jednakże odnosi się do niego w sposób subtelny i powściągliwy, „prosząc, by przy swojej aktywności scenicznej bardziej zwracał uwagę na odczucia innych”. Dla odmiany, dużo ostrzej wypowiada się on na temat licznych środowisk, które nie godzą się na opłacanie z publicznych pieniędzy satanisty. Mówi, że razi go hipokryzja oskarżycieli Darskiego. Kontrowersyjny minister dodaje: „Śmieszą mnie tak radykalne reakcje, jak atak środowisk prawicowych na Nergala. To mój ziomal!”.
To nie pierwsza wypowiedź Sławomira Nowaka, w której sprzeciwia się nauczaniu Kościoła Katolickiego i podstawom cywilizacji chrześcijańskiej. W czerwcu br. przyznał się do popierania postulatów ustawowego wprowadzenia związków partnerskich dla homoseksualistów.

Źródło: www.piotrskarga.pl (za Onet.pl)

 1. Hanna
 2. Peter
  | ID: ca01b6b0 | #2

  No straszne, w jednej partii popierający satanistę, w drugiej był chwalący rządy Łukaszenki…

 3. wiktor
  | ID: 5bbe07dd | #3

  Alarm dla Polski! Jeśli Kościól nie będzie się zajmowal polityką to Ponergalowie będą zajmować się Kościolem i religią w mediach oplacanych przez chrześcian.Cele Ponergalów to walka z Kościolem i degeneowanie mlodzieży

Komentarze są zamknięte