Ciekawa kampania PJN

Niezależna Gazeta Obywatelska4

Dziś na placu Wolności w Opolu ugrupowanie „Polska Jest Najważniejsza”, a dokładnie jego lider w regionie Marcin Ociepa, zaskoczył ciekawą i nowatorską formą kampanii wyborczej. Plac Wolności zamienił się w dosłowną „ Ociepolandię”, która robiła dość ciekawe wrażenie. Maszt z wizerunkiem kandydata, przyczepa na której zawisł wielki bilbord, stolik z blokiem i kredkami dla maluchów, foteliki – to tylko cześć atrakcji. Najważniejsze było to, co działo się w środku przyczepy.

Marcin Ociepa przekonywał obywateli dlaczego warto zagłosować na PJN, popijając przy tym kawę z mieszkańcami miasta. Nie ukrywam, że pomimo mojego sceptycznego nastawienia do tej partii, sama forma kampanii zaprezentowana dziś przez Marcina zrobiła na mnie wrażenie.

Jak się dowiedzieliśmy, przyczepę wraz z kandydatem będzie można zobaczyć jeszcze jutro w Opolu i następnie pod koniec kampanii. Przyczepa PJN będzie również odwiedzać inne większe miasta w naszym województwie.

W rozmowie z NGO Marcin Ociepa dodał, że startuje do Sejmu popierając bliski mu projekt, który prezentuje nową formę uprawienia polityki. PJN chce zaproponować nową jakość, która zakłada poprawę stanu służby zdrowia oraz sytuacji podatkowej i budżetowej. Ociepa dodał również, iż jako politolog uważa, że jego partia przekroczy 5% próg wyborczy i dostanie się do Sejmu.

Autor: Łukasz Żygadło

 1. Kibic
  | ID: 504049be | #1

  Szkoda tylko, że w tym wszystkim zgubiło się gdzieś co to za ugrupowanie. Odnosi się wrażenie, ze to jakiś Ruch Poparcia Ociepy.

 2. Kazik
  | ID: ad18f6a6 | #2

  Nie żebym się czepiał bo wcześniej też tam wjeżdżały większe samochody ale mam pytanie. Jak się zdobywa pozwolenie na wjechanie ciągnikiem z naczepą czyli kilka ton na chodniki ?

 3. Ozi
  | ID: 80153f58 | #3

  Co to dietetycy pojawili się w Opolu?
  Czy ten Ocipa to koleś który dla kaski skumał się z POmyjami?
  Standardy Pomidorowej to forsa ponad wszystko,cynizm i bajki dla POkemonów.

 4. Kibic
  | ID: 5348b8c4 | #4

  Czepiać się nie ma co. Pozwolenie wydaje MZD.

Komentarze są zamknięte