Czat z wiceprezydentem Opola. Początek:) w środę o 10.00

Niezależna Gazeta Obywatelska

– Nie ma takiego źródła informacji o środkach zewnętrznych, którego się nie wykorzystuje – mówi Krzysztof Początek, wiceprezydent Opola, Eurolider 2011.

W środę o godz. 10 zapraszamy na drugi czat w ramach serii spotkań internetowych z osobami docenionymi i Wyróżnionymi przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego tytułami euroliderów.

Według Krzysztofa Początka, ważne jest jak projekty zmieniają rzeczywistość, bez względu na to, gdzie są realizowane – w małej gminie, czy dużym mieście. Adam Zdziebło, sekretarz stanu w MRR również wypowiadał się ostatnio w naszym serwisie, że największe szanse na unijne dotacje po 2014 r. mają projekty otwierające nowe możliwości.

Już w środę będą Państwo mogli zapytać eurolidera o jego recepty na skuteczne pozyskanie funduszy w nowej perspektywie budżetowej.

Czat z Krzysztofem Początkiem odbędzie się 24 sierpnia o godz. 10.00. Zachęcamy do zadawania pytań bezpośrednio podczas spotkania, a także już teraz, drogą mailową, na nasz adres: [email protected] . Zadaj już pytanie tutaj.

– Od informacji „szeptanej”, po bardzo oficjalne szkolenia organizowane przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego – informacje zdobywamy przez Internet, książki, rozmowy. I szkolenia, szkolenia, szkolenia… I własne doświadczenie – podkreśla Krzysztof Początek.

Krzysztof Początek jest laureatem tegorocznej edycji konkursu o nagrodę Ministra Rozwoju Regionalnego Eurolider 2011. Obecnie pełni funkcję Zastępcy Prezydenta Miasta Opola, wcześniej był naczelnikiem Wydziału ds. Europejskich i Planowania Rozwoju w Urzędzie Miasta Opola. Zaangażowany jest w realizację 33 projektów, dofinansowanych ze środków UE. Wartość projektów to ponad 344 mln zł.

Dwukrotnie rozmawialiśmy [samorząd.pap.pl] z Krzysztofem Początkiem, a wywiady można przeczytać tutaj: Waga projektu, Narzędzie europejskie.

Czat będziemy realizować w ramach projektu „Link do Europy”, dotowanego przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego i współfinansowanego ze środków UE.

Oprac. TK, Za: PAP

Komentarze są zamknięte