Subiektywny przegląd tygodnia: Klicha dymisji żałosny rapsod, a w Opolu pierwszy cud!

Niezależna Gazeta Obywatelska3

Z Opola
Mamy inwestora w strefie ekonomiczna. To cud! Nareszcie! Otwierajmy wina, wyjdźmy wszyscy na ulicę, aby świętować inwestora, który ma zatrudnić 300 osób! Hura!!

Patryk Jaki robi remont mieszkania, zamiast wyjechać na wakacje. Na temat tego zachowania można tylko powiedzieć pewne słowa – ten człowiek nigdy nie odpoczywa!

Według Marszałka Sebesty PiS o Mosznej mówi głupstwa. Można więc powiedzieć, ale tak cichutko, aby Marszałek Sebesta nie słyszał, że on sam o zamku w Mosznej, mądrych słów nie wypowiada.

PO wystraszyła się siły Ryszarda Knosali i pewnie będzie namawiać swojego „byłego senatora” na start z ramienia partii w tegorocznych wyborach do Senatu. Ciekawa rzecz, zastanawiam się czy to wszystko nie było fikcją?

W Platformie to się ogólnie dziwne rzeczy dzieją. Taka Brygida Kolenda-Łabuś – wsparcia udzielił jej minister Jarmuziewicz, przez co biedny Leszek Korzeniowski musi być zawiedziony, że ktoś, kogo on nie chce, zostaje na liście wyborczej i to na wysokim miejscu. Leszku nie martw się, przetrwasz, wszystko przetrwałeś, nawet Węgrzyna.

Robert Węgrzyn natomiast rozwiesił swoje bilbordy w Kędzierzynie-Koźlu. Chciałby zostać senatorem. Proponuję, aby Pan Poseł zrobił sobie fotki z lesbijkami. To z całą pewnością przeniesie pożądany efekt. Robert rozwijaj Opolszczyznę!

Radny Patryk Jaki zapowiada, że zrobi wszystko, aby powiększyć osiedle Dambonia. Mam propozycję, aby w skład powiększonego osiedla, weszły również Chmielowice i Mechnice. Patryk zapewne otworzy tam nową komórkę PiS.

Z Kraju

Rysio Kalisz na pierwszych stronach! Jego raport robi furorę, przecież można na PiS-owcach sobie poużywać. Całkiem ciekawe tezy prezentuje Rysio w raporcie. Strona 218 mówi, że Barbara Blida, może nawet nie chciała popełnić samobójstwa – chciała się tylko postrzelić. Takie tezy są zawarte w raporcie. Dziwić się, że posłowie PiS zgłosili ponad 100 poprawek.

Bogdan Klich podał się do dymisji. Zasadniczo nie jest winny katastrofy, ale ktoś polecieć musi, prawda? Więc teraz tylko odprawa, przeczekać do październikowych wyborów, i już nowa kadencja, bez ministerialnego stresu.

Ale Minister Miller jest efektowny. To człowiek stworzony do obcowania z mediami i w mediach. Emocje, które towarzyszyły podczas prezentacji jego raportu było widoczne gołym okiem. Minister Miller nawet nie drgną! Ba nie rozumiał nawet, o co dziennikarz go pytał…

Oczywiście wszystkiemu winni są piloci i troszkę Rosjanie. Taką wersję raportu, tuż przed prezentacją zaakceptował Premier Putin. Dziękujemy za hojność.

Autor: Łukasz Żygadło

 1. Anonim
  | ID: 32cb3796 | #1

  Jak zawsze Łukasz Żygadło w sposób prześmiewczy a zarazem merytoryczny opisuje naszą rzeczywistość. Bóg zapłać :)

 2. Jarek
  | ID: 32cb3796 | #2

  Robert Węgrzyn ma swoje billboardy również w Głubczycach – Wstyd i Hańba tak napluć na ziemię Kresowiaków. Niestety są za wysoko aby je zerwać :( What a shame :(

 3. NNN
  | ID: e66b3f93 | #3

  bardzo fajny jest ten przegląd! To jest to

Komentarze są zamknięte