Ksiądz Isakowicz-Zaleski ma kłopoty ze zdrowiem

Niezależna Gazeta Obywatelska1

Za portalem wpolityce.pl z przykrością informujemy, że jeden z najbardziej szanowanych polskich kapłanów – ksiądz Isakowicz-Zaleski – ma kłopoty zdrowotne. Na swoim blogu poinformował:

Na intensywnej terapii

Prosto z uroczystości, zorganizowanej wczoraj w Radwanowicach z  okazji tak Dnia Brata Alberta, jak i 25-lecia Fundacji im. Brata Alberta, zawieziony zostałem karetką na sygnale na oddział intensywnej terapii szpitala kardiologicznego..

Od razu wykonano mi koronografię, polegającą na wbijaniu przewodu  z mini kamerką do tętnicy w prawym udzie. Wynik był natychmiastowy:  niebezpieczne zwężenie pania lewej tętnicy. Po trzech godzinach był drugi zabieg, polegajćy na próbie umieszczenia w chorej tętnicy sztucznej ścianki. Mimo wysiłku lekarzy jednak to się nie udało. gdyż w tej tętnicy  pojawiły się inne problemy.

Trzeci zabieg będzie więc w niedzielę rano.

Opieka w szpitalu jest nadzwyczaj dobra. Prawie jak w telewizyjnym serialu. Mam więc nadzieję, że  po tej medycnej reperacji powrócę dzybko do normalnych zajęć. Najbardziej jednak cieszę się z urlopu, na który w tej sytuacji muszę przymusowo pojechać.

Pozostaje nam otoczyć ks. Zaleskiego modlitwą, i życzyć jak najszybszego powrotu do zdrowia.

Za: wpolityce.pl

  1. | ID: 9183b919 | #1

    Życzę dużo zdrowia. Jest ksiądz wszystkim potrzebny.

Komentarze są zamknięte