Polacy polecają usługi w ramach zakupów grupowych

Niezależna Gazeta Obywatelska1

Zakupy grupowe są okazją do odkrywania nowych miejsc – wynika z badania preferencji klientów przeprowadzonego przez GoDealla.pl. Klienci chętnie wracają i polecają oferty znajomym. Najnowszy raport potwierdzają opinie użytkowników serwisu MyDeal.pl, oferującego usługi i produkty w 18 miastach całej Polski. Badanie GoDealla.pl pokazuje, że prawie 2/3 (65%) użytkowników korzystających z zakupów grupowych jest zainteresowanych wydarzeniami kulturalnymi i rozrywkowymi w swoim mieście, takimi jak spektakle teatralne lub koncerty, informują autorzy raportu. Wśród 57% ankietowanych dużą popularnością cieszą się również zniżki do restauracji i kawiarni. Więcej niż połowa internautów (53%) poszukuje rabatów na usługi i produkty związane ze zdrowiem i urodą. Kultura, gastronomia i wellness to obszary, które cieszą się największą popularnością w serwisach zakupów grupowych.

Z raportu wynika również, że 63% ankietowanych wróciło bez promocji do miejsca, w którym zrealizowało kupon, natomiast ogromna większość (95%) zadeklarowała, że choć raz poleciła swoim znajomym usługę lub produkt kupiony w serwisie zakupów grupowych. Oznacza to, że obsługa klienta przez przedsiębiorcę korzystającego z serwisów zakupów grupowych, jest równie ważna jak sama oferta zniżkowa, stanowiąca pierwszą zachętę dla nowych klientów.

Wyniki badania GoDealla.pl w znacznym stopniu pokrywają się z opiniami użytkowników serwisu MyDeal.pl i ich preferencjami zakupowymi – mówi Filip Goździewicz, prezes MyDeal.pl – Ucieszyło nas to, że wiele osób podkreśliło w badaniu rolę zakupów grupowych w odkrywaniu nowych miejsc w swoim mieście.

Źródło: www.tur-info.pl

  1. | ID: b924149a | #1

    A ja polecam http://zakupygrupowe.edu.pl – Nasz agregator posiada różne funkcje, które pozwalają w łatwy i szybki sposób wyszukać odpowiednią usługę w każdym zakątku Polski. Możesz też w łatwy sposób segregować oferty sprawdzić, których ofert najwięcej już kupiono, które się kończą, a które zostały właśnie dodane do strony. Wszystkie oferty prezentowane w naszym agregatorze są aktualne i możesz z nich korzystać. Przedstawiamy też oferty archiwalne, także w każdej chwili możesz sprawdzić ofertę, która właśnie wygasła i zakończyła swoją sprzedaż. Szukaj i korzystaj z naprawdę ciekawych i tanich usług.

Komentarze są zamknięte