Subiektywny przegląd tygodnia: Jaki lider a antykomor już nie działa

Niezależna Gazeta Obywatelska2

Z Opola
Lider tygodnia – Patryk Jaki! Oburzony zachowaniem Premiera Donalda Tuska, a dokładnie jego promocyjnymi propozycjami maratonu w stosunku do posłów SLD, zaproponował bieg Ryszardowi Zembaczyńskiemu. Jak twierdzi Jaki, to odwet za propozycje premiera, które nie mają sensu. Patryku trenuj, bo PO może do partii przyjąć jakiegoś biegacza i będzie problem…

Ale wszyscy grzmią po wizycie parlamentarzystów PiS na Opolszczyźnie. I PO i Mniejszość Niemiecka twierdzą, że posłowie przyjechali do naszego województwa gadać głupoty i tyle. Oczywiście wszyscy wiemy, że jedynym takim w regionie, co zawsze mówi prawdę jest Poseł Korzeniowski. Ten oto lider to ideał cnót wszelkich. Prosto z PZPR.

MZD szuka nowego dyrektora. Podobno jeszcze nikt się nie zgłosił. Tyka pewnie ma dziki plan. Narobił takiego szamba, że nikt inny tylko on, może odpowiednio wyczyścić MZD. Dlatego jeżeli konkurs się nie rozstrzygnie, Staszek wróci na stanowisko. Spryt, to kochani podstawa!

Cóż to będzie za spotkanie. Politycy kontra dziennikarze. Wszystko to odbędzie się na stadionie przy ulicy Północnej. Zagrają Kłosowski, Jaki, Nowak, Bukowski, Garbowski, Kawałko i inni. Już kupiłem kilogram popcornu, aby obejrzeć to widowisko!

Z Kraju

Ludzie, a dokładniej byli działacze Solidarności, nie chcą przyjmować odznaczeń od Prezydenta Komorowskiego. Uważają, że obecny prezydent nie uszanował poprzednika. Szczerze mówiąc ja też bym nie chciał. Mieć zdjęcie razem z Komorowskim? Obciach stulecia!

Leszek Miller – były premier i były szef Sojuszu, musi być jedynką w Łodzi podczas tegorocznych wyborów – powiedział były premier. Grzesiek skwitował to krótko – jedynką nie będzie. Kto kłamie? Na pewno to wszystko wytłumaczy krewki rzecznik SLD Tomek Kalita. Jednak to nie zmienia faktu, że Miller jest na politycznym dnie. Poniża się w każdym tygodniu.

PJN, idzie do PO… Nie to PO, w liczbie 50 działaczy idzie do PJN. Nie, jeszcze inaczej – sam Poncyliusz idzie do PO… Jak to w końcu jest, bo Marcin Ociepa naprawdę nie wie gdzie ma iść, co robić i jak się wypowiadać!

Umieszczam tą notkę w dziale kraj, gdyż Poseł Węgrzyn to nasze dobro ogólnopolskie. Raz, że chłop zadeklarował iż z ostatniego miejsca przeskoczy lidera listy Korzeniowskiego. Dwa natomiast, jak sam twierdzi, na listach się nie znalazł, gdyż w PO jest silne lobby homoseksualne. Kto więc jest tam lobbystą?

Ciiiiiiiiii!! Nie mówimy już nic o Prezydencie Komorowskim. Jeszcze i nam do domów wkroczy ABW i pozabiera laptopy, materiały, wypierze mózgi, pozamykają nas w łagrach i będą biczować podczas ścieżek zdrowia. Przecież do tego dąży obecny rząd…. Chłopak z Tomaszowa Mazowieckiego założył stronę www. Antykomor.pl, po czym o 6.00 rano do jego domu wpadli zamaskowani działacze ABW. PRL !

Autor: Łukasz Żygadło

 1. Love PIS
  | ID: 8114e4c6 | #1

  Jak zwyklę na fajnym poziomie komentarze:)

 2. PiS Jedyna Prawica
  | ID: 9c3ed042 | #2

  Młodzi POstkomuniści rozdają po mieszkaniach w Opolu ulotki w których „straszą” PiSem.
  Czysta Głupota – nie dość że przestarzałe,nie na czasie, nie modne , to jeszcze przykre i fałszywe – cóż – jaka partyja tacy działacze:) ;)

  KC PZPO

Komentarze są zamknięte