Posłowie PiS w Głubczycach w ramch akcji „Polska jest jedna”

Niezależna Gazeta Obywatelska13

Po głównym spotkaniu parlamentarzystów PiS, które odbyło się 14 maja w Opolu, parlamentarzyści rozjechali się w podgrupach do różnych miejsc naszego województwa. Jedno z zaplanowanych spotkań takiej grupy odbyło się w Głubczycach w tamtejszym domu kultury, gdzie 9 parlamentarzystów, w tym Nelly Rokita i Dawid Jackiewicz spotkało się z mieszkańcami powiatu głubczyckiego. Niestety, nie dotarł na nie europoseł Jacek Kurski. W spotkaniu uczestniczyło ok. 100 osób a tematem, który został poruszony na samym początku był problem likwidacji szkół wiejskich, z którym powiat głubczycki zetknął się niedawno. Pytanie do parlamentarzystów w tej sprawie skierował były, dwukrotny burmistrz Głubczyc – Józef Pilch. W odpowiedzi posłanka Rokita stwierdziła, że „to co obecnie robi PO z edukacją jest niebywałe i, że w żadnym porządnym kraju unii się tak nie postępuje”.

Oprócz tego mieszkańcy mieli szereg pytań, nie tylko dotyczących problemów lokalnych ale również spraw ogólnopolskich – wojny rządu z kibicami, przyszła koalicja PiS po jesiennych wyborach, manipulowanie faktami przez większość mediów i prawdziwości sondaży politycznych. Spotkanie trwało ponad 1,5 godziny a po jego zakończeniu główną osobą, na której skupiło się zainteresowanie mieszkańców Głubczyc była posłanka Nelly Rokita, z którą wielu chciało zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.  

Autor: Grzegorz Bieniarz

 1. Jarek
  | ID: 14bb07aa | #1

  A potem była pizza w Baborowie z senatorami i posłami oraz posłanką Nelli Rokita.
  Godzinka dobrej pogawędki.Było wesoło :)

 2. Eleonora
  | ID: 2ae2b99f | #2

  Czy nasza Dama,zdjęła swoje dziurawe, białe rękawiczki?! Łomatko” było wesoło” widzę, że w Głubczycach odbył się Zjazd Przodujących Intelektualistów Kraju Rad…. zazdroszczę:))

  „to co obecnie robi PO z edukacją jest niebywałe i, że w żadnym porządnym kraju unii się tak nie postępuje”.
  A co takiego robią w porządnej Unii?! Wprowadzają sexedukację, prezerwatywy i pigułki poronne w szkołach. Na tym polega nowoczesny patriotyzm:)

  Spotkanie trwało ponad 1,5 godziny a po jego zakończeniu główną osobą, na której skupiło się zainteresowanie mieszkańców Głubczyc była posłanka Nelly Rokita, z którą wielu chciało zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

  Ohohho! Zdjęcia sobie robiono?! No tak, poważnie porozmawiać nie bardzo szło, to chociaż zdjęcie do albumu…
  „Wiesz, wnusiu ta pani raczyła rządzić naszą Ojczyzną, dlatego pracujesz na zmywaku w Irlandii. Ciesz się późny wnuku- ideał sięgnął bruku…”

  1. Prawy
   | ID: 14bb07aa | #3

   i znowu ta prymitywna zawiść zazdrość

   Z Betonem Giertychem nikt sobie zdjęć nie robi:) ;)

   Co do poważnej rozmowy – posłanka Nelli Rokita również rozmawiała- w czasie spotkania ,po spotkaniu a także podczas obiadu

   Więc jak nie wiesz jak było to się nie wypowiadaj.

   Widzę że żal ci d… ściska, no tak -nas trochę jest -a ty jesteś sama a w dodatku nawiedzona:) ;)

   Smutki i żale do Wielgusa z SB

   Zachowujesz sie jak gówniara z gimnazjum – mimo tego że jesteś ponad 3 razy starsza niż wspomniana małolata.

   Powinnaś mieć ksywę BETON

   Żeganm cię nawiedzona czarownico

  2. balcerek
   | ID: 7d83ef55 | #4

   Mam do pani pytanie, pani Eleonoro, czy jest może pani komunistką z SLD, bojaźliwym członkiem PSL albo bezkrytycznym liberałem z PO, że tak bardzo nienawidzi pani PiS? A może jednak przyczyna tego odchylenia psychicznego jest zupełnie inna?

 3. Prawy
  | ID: 14bb07aa | #5

  Twoja zazdrość i zawiść powinna mieć swój upust na Wodociągowej…

 4. Paulina
  | ID: b863bc85 | #6

  Do wydawcy Tomasza Kwiatka – nie rozumiem jak Pan może pozwalać na obrażanie Eleonory w tak prymitywny sposób na forum NGO. Rozumiem, że „Prawy” vel „Jarek” etc. to pana kolega z klubu Gazety Polskiej ale chyba są jakieś granice. Bieniarz kasuje wszystkie komentarze, które są jemu nieprzycylne albo obnażają jego nieudolnośc a tytaj jakoś nie można zablokować kogoś, kto obraża kobiete personalnie, w sposób prymitywny. Żenada

  1. Prawy
   | ID: 14bb07aa | #7

   Do Pauliny

   Szanowna Koleżanko Elonory – No niestety twoja koleżanka pierwsza zaczęła obrażać ludzi a w tym lokalnych działaczy Prawa i Sprawiedliwości- kłamała pluła jadem zawiści i nienawiści i dalej ma ten objaw !

   Ja tylko stanąłem w obronie prawdy!

   Paulino – najpierw poczytaj co ta oszołomka pisze a potem to przeanalizuj ,przemyśl a następnie pisz

   Myślenie nie boli :) ;)

   najpierw myśl a potem rób ,pisz

   p s co do obrażania – „eleonora” pierwsza i to zawsze musi użyc epitetu

   ZACYTUJĘ CIĘ „ale chyba są jakieś granice” -zadaj to pytanie eleonorze-może powinna zrozumieć w tym wieku-ale jak w tym wieku już nie rozumie to do końca tak będzie miała
   Nie tylko ja tu odpedzam kłamliwe ataki tego człowieka aka „eleonory” „anny” itp

   Szkoda że nie pomyślałaś zanim napisałaś – żenada

   TYLE W TEMACIE

 5. | ID: d825eb30 | #8

  Paulina :
  Do wydawcy Tomasza Kwiatka – nie rozumiem jak Pan może pozwalać na obrażanie Eleonory w tak prymitywny sposób na forum NGO. Rozumiem, że „Prawy” vel „Jarek” etc. to pana kolega z klubu Gazety Polskiej ale chyba są jakieś granice. Bieniarz kasuje wszystkie komentarze, które są jemu nieprzycylne albo obnażają jego nieudolnośc a tytaj jakoś nie można zablokować kogoś, kto obraża kobiete personalnie, w sposób prymitywny. Żenada

  No i kolejny już raz słusznie zresztą oberwało się „komuś” po „łapskach” …
  Są pewne granice przyzwoitości , poza którymi to występuje już tylko śmieszność i bezgraniczna głupota.

  „Jarku ” proponuję ochłonąć i przemyśleć ten temat raz jeszcze tym razem na spokojnie.

  pozdrawiam

  1. Prawy
   | ID: 14bb07aa | #9

   Nie Andruchu – NIESTETY NIE MASZ RACJI ! ! !

   to ona pierwsza obraża

   A ja nie pozwolę sobie aby jakaś babajaga pluła kłamstwami i fałszywymi obelgami na moich znajomych oraz wymyślała bajki pod ich adresem,tym bardziej że wiem co robią,czym się zajmują i ile wkładają w to pracy!

   Niech pan jej nie broni ! ! !

   Tu nie ma z czym ochłonąć

   Ona jest oszołomem w negatywnym tego słowa znaczeniu

   Widze ją na Wodociągowej, reszta naszego klubu także ma o tej Haniebnej „eleonorze” radiomaryjnej złe zdanie ! ! ! ! ! ! ! !

   Prosze jej nie BRONIĆ!!!!!!!!

   Ona ma rozum gówniary z gimnazjum- czyli człowieka o 3 razy młodszego od siebie
   Ona jest marginesem na marginesie -tak jak giertych -ale mniemanie to ona ma o sobie że ho ho ho… i zadufane ego

   TYLE W TEMACIE kłi kłi kłiiiiiii ;) :)

 6. | ID: d825eb30 | #10

  Prawy :
  Nie Andruchu – NIESTETY NIE MASZ RACJI ! ! !
  to ona pierwsza obraża
  A ja nie pozwolę sobie aby jakaś babajaga pluła kłamstwami i fałszywymi obelgami na moich znajomych oraz wymyślała bajki pod ich adresem,tym bardziej że wiem co robią,czym się zajmują i ile wkładają w to pracy!
  Niech pan jej nie broni ! ! !
  Tu nie ma z czym ochłonąć
  Ona jest oszołomem w negatywnym tego słowa znaczeniu
  Widze ją na Wodociągowej, reszta naszego klubu także ma o tej Haniebnej „eleonorze” radiomaryjnej złe zdanie ! ! ! ! ! ! ! !
  Prosze jej nie BRONIĆ!!!!!!!!
  Ona ma rozum gówniary z gimnazjum- czyli człowieka o 3 razy młodszego od siebie
  Ona jest marginesem na marginesie -tak jak giertych -ale mniemanie to ona ma o sobie że ho ho ho… i zadufane ego
  TYLE W TEMACIE kłi kłi kłiiiiiii

  Widać że wiele wody musi jeszcze upłynąć aż zrozumiesz sens przekazu z którym do Ciebie się zwróciłem.

  Pomny na Twoją gorącą patriotyczną i szczerozłotą duszę , po wielokroć Cię proszę okaż się godny swego Nazwiska zatem i dyskusję spróbuj podnieść conajmniej o dwa poziomy wyżej .

  Posługuj się więcej intelektem niźli emocjami .Te ostatnie zwłaszcza prowadzą na manowce.

  Wiem że potrafisz , postaraj się …

  Tylko argumenty się liczą reszta to przystawki (opakowanie).

  1. Right
   | ID: faf85997 | #11

   …i posługuję się intelektem – nie raz i nie dwa wypunktowałem Eleonorę ,więc prosze nie robić ze mnie menela itp.

 7. | ID: b863bc85 | #12

  Ucinając dyskusję informuję, że wkrótce opublikuję regulamin forum NGO. Szczególnie zabronione będzie publikowanie komentarzy zawierających treści wulgarne, obraźliwe i niekulturalne. Proszę w tym duchu pisać komentarze pod artykułami. Tomasz Kwiatek, Wydawca NGO.

 8. Right
  | ID: faf85997 | #13

  p s broni się tego który ma rację , nie odwrotnie !

  „Do własnego gniazda się nie sra”

Komentarze są zamknięte