Kongres prawicy 16 kwietnia w Warszawie

Niezależna Gazeta Obywatelska7

W sobotę 16 kwietnia 2011 r. w warszawskiej Sali Kongresowej w Pałacu Kultury i Nauki odbędzie się Kongres Nowej Prawicy. Spotkanie ma się rozpocząć o godz. 11.00. Ma to być pierwszym od lat przegląd prawicowych pomysłów, organizacji i przede wszystkim ludzi. Już teraz informujemy wszystkich zainteresowanych do zarezerwowania sobie czasu i przyjazdu na to spotkanie!

 

Osoby z województwa opolskiego mogą się zarejestrować pisząc na adres e-mail: [email protected]. Organizatorami kongresu są Unia Polityki Realnej oraz Wolność i Praworządność, formacja Janusza Korwin-Mikkego.

Opis czym ma się partia zajmować na www.korwin-mikke.pl

Artykuł również o tym wpolityce.pl

Oprac. Tomasz Kwiatek

 1. Prawicowiec
  | ID: 30c6cb16 | #1

  Kosmita który w ostatnich swoich wypowiedziach obraża ofiary katastrofy Smoleńskiej-szydzi z Katastrofy Smoleńskiej ! ! ! oraz bezpodstawnie obraża Jarosława Kaczyńskiego któremu do pięt nie dorasta. Pluje przy tym jadem nienawiści i zazdrości,ostatnie jego wypowiedzi świadczą również o tym że PO jest mu bliskie !

  Ten film o tym świadczy

  http://www.youtube.com/watch?v=IqJvrilUsWc&feature=related

  http://wiadomosci.wp.pl/gid,11625333,title,Galeria-najdziwniejszych-polskich-politykow,galeria.html

  1. doprawicowiec
   | ID: df3159de | #2

   kaczyński to skretyniały socjalista co sie dziwic ze jkm na niego jedzie

  2. Lypa
   | ID: 6c15c5f5 | #3

   Czy my tego samego pana czytaliśmy? Kolega jakiś ślepawy jest, czy jak? ;>

 2. | ID: 78ef4090 | #4

  Trzeba wreszcie powiedzieć że Tusk jest tylko kukłą niemiecką i w imieniu Niemiec realizuje demontaż państwa polskiego: zniszczenie służby zdrowia, przemysłu, kolei, wojska, ekstremalne skłócenie Polaków.
  Po rządach UBeków i WSIoków realizowanych przez PO w imieniu Niemiec z Polski pozostaną tylko dziury w jezdniach i monstrualne zadłużenie kraju.

 3. joanna
  | ID: c0d9b7d0 | #5

  Najgorsze jest to, ze chcą nas ustawić wg sztucznego i przyjetego w 1989 roku podziału na prawicęi lewicę. Podział ten uznał przestępców-komunistów za legalną formację polityczną. Reszta została dobrowolnie wtłoczona do jednego worka opolnentów lewicy, czyli prawicę. Linia podziału przebiega gdzie indziej. Zasadnicze różnice dzielą Polaków w kwestii zerwania z narzuconą przy okrągłym stole postkolonialną rzeczywistością polityczną, bądź pozostawania przy wygodnym dla beneficjentów III RP status quo. Korwin-Mikke jest w tym kontekście rzeczywiście kosmitą, czyli człowiiekiem deklarującym od lat tezę o wszechmocnym działaniu ekonomii wolnego rynku, który wyreguluje wszystko. Wszechmoc wolnego rynku obowiązywać miałaby równiez w Rosji. W tym znaczeniu reprezentowane przez JKM poglądy można zakwalifikować jako niewatpliwie prawicową, ale niestety utopię. Nie może ona rozwiązać ani polskich problemów ani stać się spoiwem dla środowisk dążących do radykalnej zmiany na polskiej scenie politycznej. Samodzielne wezwania ze strony UPR do scalenia opozycyjnie nastawionych środowisk kompromitują i osłabiają nośność takiej idei.

 4. yhy
  | ID: 51f58deb | #6

  http://korwinmikke.blogbank.pl/2010/06/23/kredowe-kolo-czyli-kontr-rewolucja-podatkowa/
  Do prawicowca: po pierwsze nie baw się w psychologa, po drugie nikt tak nie obraził Jarosława Kaczyńskiego jak jego najbliższe otoczenie zostawiając go w najtragiczniejszej sytuacji, ba, wykorzystując ją…
  Po trzecie przypomnij sobie jak wściekle reagowano na wpadki L Kaczyńskiego, to że JKM nie jest tak małostkowy wobec byłego i aktualnego prezydenta wynka z tego, że nie jest kukłą medialną by debatować o pierdołach, kiedy ten wyprzedaje nasz kraj…

 5. Johny Walker
  | ID: f58e2012 | #7

  yhy

  JKM-Janusz Kocha Marzyć-Skończony błazen i psychopta.

  Najlbliższe otoczenie nie zostawia Jarosława-Korwina nie ma kto zostawić- jest jedynym kosmitą

Komentarze są zamknięte