„Stop Korupcji” powinno być czujne ws. ECO

Redaktor Obywatelski2

ECO S.A [ecosa.pl]Ratusz zdradził nazwy ośmiu spółek, które są zainteresowane zakupem Energetyki Cieplnej Opolszczyzny. W Opolu może dojść do historycznej transakcji, ale również wielkiego przekrętu.

Dobrze prowadzona spółka, która przynosi wysokie dywidendy, lobbyści i transakcja warta pół miliarda złotych – to wszystko dotyczy sprzedaży Energetyki Cieplnej Opolszczyzny przez opolski magistrat. Taka transakcja, to oczywiście wielka pokusa, aby ugryźć coś z tej wielkie puli do własnego portfela.

Oczywiście nie twierdzę, że ktoś z ratusza, chce zrobić interes życia. Raczej mam tu na myśli osoby zewnętrzne, które naglę pojawiają się w obiegu, stając aktywne w kwestii ostatecznej finalizacji umowy.

Rację miał Patryk Jaki, domagający się ujawnienia książki spotkań prezydenta Zembaczyńskiego w tej sprawie. Ale również rację ma Marcin Ociepa, który apeluje aby na chłodno przeanalizować wszystkie spółki zgłaszające się do kupna ECO.

logo_Stop KorupcjiNad wszystkim jednak powinno czuwać unikatowe stowarzyszenie „Stop Korupcji”, które wielokrotnie w swojej historii ujawniało wielkie przekręty miejscowych władz…

Łukasz Żygadło

 1. Irena
  | ID: c69cda92 | #1

  ………………….NIE… WOLNO… SPRZEDAC… EKO………………….
  „Stop Korupcji” winno zapoznać sie z dokumentami,które spłodzili radni miejscy i urzednicy z magistratu.opolskiego ,pod dowództwem chorego na parkinsona prezydenta..Pilne.Przy okazji podac do publicznej wiadomosci nazwiska osób,które sa słuzbowo w tą sprawę zaangazowane. …..
  Sprzedaz akcji EKO..to podwyzki cen i utrata miejsc pracy i kolejne busy wywożące Opolan,.. do pracy u zachodniego sasiada, w tym punkcie nam sprzyjajacego…..Przy okazji,sprawdzić i podac do publicznej wiadomosci lekarski skład,który- zatwierdzi- zdolnosc do pracy prezydenta, po prawie 10-miesiecznej nieobecnosci w pracy.Mam wrazenie,ze choroba prezydenta przekłada sie na to, co bedzie sie działo z akcjami EKO. Czuwajcie,czuwajmy wszyscy.Nie wolno spać,gdyz nas i naszego majatku dotyczy ew,przyszła,nieprzemyslana transakcja zbycia akcji.

 2. Jacek
  | ID: 72f3d04d | #2

  1. Niemcy posiadają już 49%
  2. Dywidendy były małe, bo kupowano rozmaite inne firmy z branży ciepłowniczej w zachodniej części Polski.
  3. Ceny ciepła są w Opolu najwyższe, lub tylko bardzo wysokie

  Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego ma na głowie ważniejsze sprawy, a nie takie pierdoły.

Komentarze są zamknięte