Lider zaufania – Bronisław Komorowski. Komu nie ufamy Januszowi Palikotowi

Redaktor Obywatelski2

Największym zaufaniem społeczeństwa wśród polityków ponownie cieszy się Prezydent Bronisław Komorowski (68%). Natomiast Jarosław Kaczyński stracił palmę pierwszeństwa w nieufności Polaków na rzecz Janusza Palikota.

Jeżeli chodzi o polityków którym ufamy, to na drugim miejscu znajdziemy szefa MSZ Radosława Sikorskiego (PO), potem Ryszarda Kalisza (SLD) oraz wicepremiera Waldemara Pawlaka (PSL).

Jeżeli chodzi o polityków, którym społeczeństwo nie ufa, to zaraz po Palikocie i Kaczyńskim znajduje się Antoni Macierewicz, Ewa Kopacz oraz premier Donald Tusk.

Prezesowi Solidarnej Polski Zbigniewowi Ziobro ufa 31% badanych.

oprac: ŁŻ

 1. | ID: 7b12ff5e | #1

  Nie podano ilości badanych osób mam nadzieję ,że to nie jest jeden tysiąc / z 37 milionowego narodu ,bo byłby to niewiarygodny sondaż!!

 2. z Niemodlina
  | ID: aa50c425 | #2

  Nawet jeśli zrobić ten sondaż na grupie miliona Polaków, to wyniki mogą być podobne niestety, sPOłeczeństwo nie ma wiedzy, bo nie ma szansy dowiedzieć się z wielu ważnych informacji gdyż nie ma dostępu do niezależnych i obiektywnych mediów, stąd tak wielkie zaufanie do Komorowskiego czy Sikorskiego, osób które w normalnym demokratycznym społeczeństwie z obiektywnymi i niezależnymi mediami, nie miałyby co szukać w świecie polityki.

  Od 2 lat głową Państwa Polskiego jest były agent działający w polskich Wojskowych Służbach Informacyjnych, który pierwsze co zrobił w kilka godzin po zamachu w Smoleńsku jako p.o. Prezydenta to przejął tajny aneks do raportu WSI w którym na podstawie zebranych dokumentów i przecieku informacji z raportu o likwidacji WSI obecna Głowa Państwa odegrała negatywną rolę dla bezpieczeństwa i suwerenności Państwa Polskiego.

  Dziadek Prezydenta Komorowskiego Osip Szczynukowicz, jak i ojciec Zygmunt Komorowski działali zawsze na szkodę Państwa Polskiego, pierwszy walcząc w 1920r przeciwko Polsce, drugi będąc oficerem LWP był także sowieckim agentem.

  Dlaczego nie piętnuje się kłamstw które serwował Komorowski podczas kampanii wybiorczej??? Dlaczego temat odszedł w zapomnienie ??? przecież okłamał cały naród o jego rzekomym szlacheckim pochodzeniu, pamiętacie jak szczycił się herbem ???

  Kto z Polaków wie, że dziadkowi Bronisława Komorowskiego udało się zbiec z polskiej niewoli ( do której trafił po bitwie pod Niemnem w 1920r- zachowała się jego kartoteka jeńca wojennego ) i schronił się na Litwie w Kowaliszkach u polskiej szlachty o nazwisku Komorowscy. Właściciele majątku wkrótce zginęli z rąk Rosjan, a Szczynukowicz przywłaszczył sobie ich nazwisko. Tam w roku 1925 narodził się Zygmunt Leon Komorowski, ojciec Bronisława, kto o tym wie ??
  Dlaczego po ujawnieniu kłamstw o rzekomym tytule szlacheckim i herbie rodzinnym szybko te informacje znikły z oficjalnej strony Komorowskiego ??

  Dlaczego dziś Prezydent, któremu najbardziej powinno zależeć na wyjaśnieniu tragedii w Smoleńsku powtarza kłamstwa MAK’u, obarcza winą polskich pilotów wytykając im szkolne błędy a nowe ustalenia wybitnych specjalistów i prof. Biniendy, dr Nowaczyka czy inż. Szuladzińskiego i ich samych nazywa ” egzotycznymi naukowcami” i wyśmiewa ich szanowany na całym świecie dorobek naukowy i ceniony profesjonalizm.
  Kto z Polaków wie, że Komorowski zna się prywatnie z wieloma oficerami GRU ( radzieckie służb specjalne ) kto z osób które deklarują poparcie dla obecnego Prezydenta wie o tajemniczych jego spotkaniach na terenie Rosji i Armenii czy nawet Szwajcarii z przedstawicielami rosyjskiego GRU i FSB ?

  Prawda jest taka, Polska jest naszpikowana rosyjskimi agentami i osobami, które są zależne od Kremla, media w Polsce nie są polskie, Grupa ITI czyli sprzyjające obecnej władzy i Prezydentowi media ( TVN,TVN24 ) zostały stworzone i finansowane pod koniec lat osiemdziesiątych przez wojskowe służby specjalne PRL.

Komentarze są zamknięte