Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich zaprasza na konferencję. „Przyszłość mediów. Dlaczego należy zmienić media publiczne?” 8 grudnia 2015 (wtorek), godz. 19.00 w Domu Dziennikarza, ul. Foksal 3/5 w Warszawie
Podczas konferencji przedstawimy projekt założeń do zmiany ustawy o mediach publicznych przygotowany przez SDP oraz wysłuchamy założeń rządowych, zaprezentowanych przez ministra Krzysztofa Czabańskiego.
Założenia reformy wg SDP przedstawi wiceprezes SDP Piotr Legutko.
W konferencji wezmą udział: Marcin Wolski, Elżbieta Ruman, Agata Ławniczak oraz zaproszeni goście.
Konferencję poprowadzi prezes SDP Krzysztof Skowroński.
sdp.pl

Nagroda Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich za najlepszy artykuł

SDP– działaj.W składzie masz dziennikarzy prawde piszących. Media muszą się zmienić.