50 lat komunizmu wydarło niestety trwały świecki stygmat na wielu osobach. Gdy czytam komentarze związane z odmienną opinią na temat konfliktu USA z Iranem, w stylu: "ty debilu", "kmiocie", "pojebało się", "lecz się człowieku", itd. ... to mi przykro, że wiele osób kala polski język i nie ma żadnych racjonalnych argumentów. Jest tylko hejt!

Nagroda Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich za najlepszy artykuł