NASZ NEWS: Lider chadeków dr Bogusław Rogalski zaapelował na antenie Radio Chicago WPNA 1490 AM do wyborców Bosaka, Piotrowskiego, Żółtka oraz Jakubiaka o nie marnowanie głosów. ZChR wspiera reelekcję prezydenta Andrzeja Dudy!

Zastępca Naczelnego

We wczorajszej porannej rozmowie, lider chadeków (ZChR) dr Bogusław Rogalski, eurodeputowany VI kadencji, doradca doradca frakcji Europejskich Konserwatystów i Reformatorów (EKR) ds. międzynarodowych, zaapelował na antenie Radio Chicago WPNA 1490 AM o to, aby wyborcy prawicowi oddali swoje głosy w wyborach prezydenckich na urzędującego prezydenta Andrzeja Dudę.

 

Wystąpiłem z kolejnym apelem w imieniu Zjednoczenia Chrześcijańskich Rodzin do kandydatów centroprawicowych,a przede wszystkim do tych czterech, do których apelowałem dwa tygodnie temu, do Krzysztofa Bosaka, Mirosława Piotrowskiego, Stanisława Żółtka i Marka Jakubiaka – wówczas apelowałem do nich, aby zrezygnowali i swoje ambicje osobiste porzucili na rzecz dobra wspólnego, na rzecz tego aby jeden kandydat mający największe szanse po prawej stronie sceny politycznej reprezentujący świat wartości bliski nam wszystkim, czyli Andrzej Duda, aby mógł zostać prezydentem już w pierwszej turze. Niestety ci czterej kandydaci nie wysłuchali apelu, a wręcz przeciwnie – część z nich, a zwłaszcza działacze Konfederacji – zaatakowali mnie bardzo mocno w mediach społecznościowych. Tym razem zwracam się do sumień wyborców tych kandydatów centro-prawicowych i apeluję do nich, aby nie marnowali głosu i aby oddali swój głos w tych wyborach na obecnego prezydenta Andrzeja Dudę, tak, aby miał jak największe szanse wygrania już w pierwszej turze. A gdyby doszło do tury drugiej, aby oddali swój głos również na niego w tej drugiej turze, bo każdy głos w tych wyborach będzie bardzo ważny”

– powiedział dr Rogalski na antenie polonijnej rozgłośni w USA.

WYSŁUCHAJ CAŁEJ ROZMOWY

Piotr Galicki

Komentarze są zamknięte