Youtuber jakubowski76 świetnie obnaża „tęczowe arbuzy”

Zastępca Naczelnego

@jakuboski76, screen za Telewizja Republika

Kiedyś krążył świetny opis pewnej partii, że jej członek jest jak arbuz. Z wierzchu zielony, a w środku czerwony. Youtuber @jakuboski76, zdeklarowany homoseksualista, bezlitośnie obnaża – jak mawia – „spierdolinę” ideologii LGBT. W zasadzie to homopropagandziści są takimi „tęczowymi arbuzami”, bo ich przekonania są równie czerwone … jak partyjne książeczki ich protoplastów. Jestem pod dużym wrażeniem ekspresji i charyzmy konserwatywnego youtubera, z którym różni mnie orientacja seksualna. Wprawdzie nie przebiera on w słowach, czasem używa jakiegoś określenia w języku nieparlamentarnym, ale to nie razi w całym jego przekazie.

 

Tak dziś mnie zastanawia, że gdyby jego poglądy były szerzej promowane lub obecnie mieszkający w Anglii krytyk ideologii LGBT miał szansę zmierzyć się w debacie z liderem Wiosny Robertem Biedroniem albo politykiem Nowoczesnej Pawłem Rabiejem … to miliony Polaków mogłyby zmienić swoją opinię o homoseksualistach na korzyść tych osób homoseksualnych, które nie akceptują nachalnego przekazu lewactwa. Więcej! Taka debata byłaby początkiem końca partii Roberta Biedronia!

ZOBACZ:

 

Swego czasu nieżyjący już Józef Oleksy publicznie stwierdził, że jego zdaniem najlepszym rozwiązaniem dla jego środowiska powinno być to, aby lewica korzystała z przekazu Kościoła katolickiego zamiast podsycać antyklerykalizm i go atakować. Postkomuna nadal nie rozumie, że lewicowa homopropaganda oparta na ideologii LGBT w polskim społeczeństwie nie ma szans na szersze poparcie.

Konserwatywne poglądy wyżej wymienionego przeze mnie youtubera wywołują wściekłość lewactwa, bo realnie zmieniają na korzystniejsze nastawienie wielu heteroseksualistów i zwolenników tzw. prawicy do osób homoseksualnych. Wiele osób odkrywa nagle, że są homoseksualiści konserwatyści, którzy nie chcą uczestniczyć w hucpie wąskiej grupy homorewolucjonistów.

Zatem reasumując. Gdyby reprezentatywna grupa Polaków miała okazję wybrać  w sondażu między Robertem Biedroniem … a polskim youtuberem – homoseksualistą @jakubowski76, mając okazję obejrzeć uprzednio materiał z ich wypowiedziami, to śmiem twierdzić, że lider Wiosny zaliczyć mógłby wyłącznie nokaut!

 

Monika Socha-Czyż*

* radna Sejmiku Województwa Śląskiego (2015-2018), prezes Towarzystwa Patriotycznego im. Jana Olszewskiego. Szefowa Działu Samorządowego NGO.

Komentarze są zamknięte