Bilet za kwiat w doniczce

Zastępca Naczelnego

Tarnów, fot. za www.tarnow.pl

Na niezwykle oryginalny pomysł promocyjny wpadł dyrektor Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie Rafał Balawejder: każdy kto zgłosi się do kasy z rośliną doniczkową, może liczyć na bezpłatną wejściówkę na niektóre spektakle.

Niektóre kwiaty są w domu, nie ma co z nimi zrobić. My je chętnie przyjmiemy. Już mamy kilkanaście maili z informacjami, gdzie można odebrać kwiaty. Zgłaszają się nawet ludzie z Krakowa, którzy zapraszają i wysyłają zdjęcia kwiatów, które można zabrać. To wspaniałe, duże okazy” 

– powiedział dyrektor Radiu Kraków.

Zadeklarował, że w miarę możliwości technicznych odbierane będą także rośliny w doniczkach spoza Tarnowa.

– Nie mamy sztywnego cennika, który miałby określać, że za jedną paprotkę zrewanżujemy się biletem ulgowy, a za dwie normalnym. Nie podchodzimy tak do tego. Podobnie zachowają się pewnie darczyńcy. To symboliczne. Za każdy kwiat damy tyle, ile darczyńca sobie zażyczy. Oczywiście ze zdrowym rozsądkiem, ale będzie się pewnie można z całą rodziną wybrać do teatru – dodał.

„Rośliny doniczkowe mają zasilić ogród powstający na dachu tarnowskiego teatru, który będzie elementem tarnowskiej sceny letniej. W sezonie letnim pod gołym niebem będą prezentowane specjalne spektakle tarnowskiego teatru”

– czytamy na stronie internetowej krakowskiej rozgłośni.

 

Jerzy Bukowski*

*Filozof, autor „Zarysu filozofii spotkania”, piłsudczyk, harcerz, publicysta, rzecznik Porozumienia Organizacji Kombatanckich i Niepodległościowych w Krakowie, przewodniczący Komitetu Opieki nad Kopcem Józefa Piłsudskiego w Krakowie, były reprezentant prasowy śp. pułkownika Ryszarda Kuklińskiego w Kraju

Komentarze są zamknięte