Dwoje politycznych przygłupów

Zastępca Naczelnego

Jerzy Bukowski, fot. YT

W programie TVP Info „Woronicza 17” wystąpiła wczoraj posłanka partii Teraz Joanna Schmidt, a godzinę później w „Kawie na ławę” na antenie TVN 24 popis niekompetencji dał Tadeusz Cymański z Solidarnej Polski Zbigniewa Ziobry.

Pierwsza miała poważne problemy ze sformułowaniem prostego zdania w języku polskim, drugi plótł androny kompromitujące całą Zjednoczoną Prawicę.

Rozumiem, że Ryszard Petru nie ma kogo posłać do mediów, więc posiłkuje się osobą, która może konkurować w głupocie wyłącznie z takimi politycznymi impotentami jak Katarzyna Lubnauer z Nowoczesnej bądź Jan Filip Libicki (aktualnie w Polskim Stronnictwie Ludowym).

Nie jestem jednak w stanie pojąć, dlaczego kierownictwo ZP pozwala występować w jego imieniu tak żałosnemu błaznowi jak Cymański.**

 

Zastępca Redaktora Naczelnego NGO

Jerzy Bukowski*

*Filozof, autor „Zarysu filozofii spotkania”, piłsudczyk, harcerz, publicysta, rzecznik Porozumienia Organizacji Kombatanckich i Niepodległościowych w Krakowie, przewodniczący Komitetu Opieki nad Kopcem Józefa Piłsudskiego w Krakowie, były reprezentant prasowy śp. pułkownika Ryszarda Kuklińskiego w Kraju

** Poglądy wyrażone w tekście są prywatną opinią dra Jerzego Bukowskiego.

Komentarze są zamknięte