„Katolicka Rewolucja w Biznesie II, Moja Firma – Polska Sprawa”

Zastępca Naczelnego

Szanowni Państwo! Jest nam bardzo miło poinformować, że Fundacja LEX NOSTRA jest partnerem cyklu bezpłatnych konferencji regionalnych „Katolicka Rewolucja w Biznesie II, Moja Firma – Polska Sprawa” organizowanych przez Fundację Wiara w Biznesie i Polską Akademię Biznesu w 21 miastach Polski. Konferencje odbywają się w kwietniu, maju i czerwcu br.Wydarzenia są skierowane do osób zainteresowanych światem biznesu, gospodarką, prawem i ekonomią. Oprócz edukacji w zakresie finansów, zarządzania i ekonomii, głównym celem konferencji jest szerzenie patriotyzmu gospodarczego, etyki w biznesie oraz społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstw.

Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się: Tomasz Sztreker- właściciel Polskiej Akademii Biznesu, współtwórca Wiary w Biznesie, przedstawiciele Instytutu na rzecz kultury prawnej Ordo Iuris, ks. dr Przemysław Król, Maciej Lisowski- dyrektor Fundacji LEX NOSTRA oraz sami przedsiębiorcy.

Patronat nad wydarzeniem objęli: Ministerstwo Sprawiedliwości, Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Narodowy Bank Polski, wielu biskupów, wojewodów, marszałków, starostów, prezydentów oraz media, m.in. TVP 1, Polskie Radio 24.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konferencjach. Uczestnicy konferencji będą mogli skorzystać z nowoczesnych narzędzi dla biznesu, a także wziąć udział w budowie raportu rekomendacyjnego dla polskiego rządu, który będzie dotyczył zmian prawnych oraz rozwiązań dla biznesu.

Udział w konferencjach jest bezpłatny, zapisy przez stronę:

Konferencje

Z poważaniem,

Maciej Lisowski

Dyrektor Fundacji LEX NOSTRA

Komentarze są zamknięte