Kędzierzyn-Koźle: kto i dlaczego włamał się do budynku KS Cisowa K-K przy ulicy Brzechwy 76?

Zastępca Naczelnego

Dzień Dobry, Mamy spore dowody, na mocne niedopatrzenia w działalności MOSIRKK. Moje pytanie brzmi, czy gdy je Państwu przedstawimy, jest w stanie niezależna gazeta opublikować artykuł? Szkółka Piłkarska Cisowa Trener Koordynator. (pisownia oryginalna)Takiej treści e-mail wpłynął do naszej redakcji 5 kwietnia 2018 roku o godzinie 10.33.

Jako że jestem nieustającym fanem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie – Koźlu i jego lidera, w postaci dyrektor Zenony Kuś, skontaktowałem się z „trenerem koordynatorem” szkółki piłkarskiej Cisowa. Chciałem poznać owe „spore dowody” na „mocne niedopatrzenia w działalności MOSiR K-K”.

Jednocześnie zapytałem tu i ówdzie o co może chodzić młodemu trenerowi piłkarskich grup młodzieżowych z peryferyjnej dzielnicy Kędzierzyna-Koźla. Niestety nikt nic nie wie, po prostu czeski film. Przy okazji dowiedziałem się, że do budynku klubowego przy ulicy Brzechwy 76, zarządzanego przez MOSiR Kędzierzyn-Koźle, niedawno było włamanie. Czy coś zginęło i na czyją szkodę? Czy o zajściu została powiadomiona Policja?

Próbowałem także skontaktować się z panem Edwardem Kopiec, prezesem KS Cisowa Kędzierzyn-Koźle, by wyjaśnić sytuację. Prezes Kopiec poprosił o kontakt w poniedziałek 9. kwietnia br..

 

Wiktor Sobierajski

Komentarze są zamknięte